Zasoutěžte si o Acutil – přírodní doping pro váš mozek

Pro zdravé stárnutí mozku hrají významnou úlohu některé látky a živiny. Patří mezi ně mimo jiné omega-3 mastné kyseliny, kyselina listová nebo vitamín E. Najdete je například v doplňku stravy Acutil, o který si nyní můžete zasoutěžit.
 

 

Myslete na svůj mozek včas

Životní styl a dietní návyky jsou významné faktory, které dlouhodobě ovlivňují naši mozkovou činnost. Pro tělo a zejména mozek je vhodné zařadit do jídelníčku stravu bohatou na omega-3 mastné kyseliny a vitamíny. Omega-3 mastné kyseliny patří mezi esenciální mastné kyseliny, které si lidské tělo nedokáže vytvářet samo. Protože jejich hlavním zdrojem jsou ryby a rybí olej, je žádoucí dopřát tělu alespoň dvakrát týdně rybí maso, případně zvolit vhodný doplněk stravy. Právě Acutil, o který si nyní můžete zasoutěžit, dokáže zajistit dostatečný příjem omega-3 mastných kyselin i dalších významných látek pro mozek.

Zdroj: Ogilvy & Mather Morava
Zdroj: Ogilvy a Mather Morava

Přípravek Acutil je doplněk stravy určený pro podporu paměti a koncentrace. Vyznačuje se unikátní kombinací Omega-3 nenasycených mastných kyselin, výtažku z ginkgo biloby, fosfatildylserinu a vitamínů. Podporuje činnost mozku a přitom pomáhá zlepšovat jeho funkce a výkon. Na rozdíl od jiných přípravků má příznivý i přínosný vliv na mozek také v dlouhodobém horizontu, tedy při dlouhodobém užívání.

 

SOUTĚŽ:

Pro pět z vás máme připraveno balení doplňku stravy Acutil, první výherce získá také cestovní balení hry Scrabble. Podmínkou pro zařazení do slosování je odeslat správnou odpověď na e-mail i-senior@email.cz nejpozději do 19. 8. 2014.

Zdroj: Ogilvy & Mather Morava
Zdroj: Ogilvy & Mather Morava

 Jaké pozitivní účinky má vitamín B12 obsažený v doplňku stravy Acutil?

a) přispívají ke správnému prokrvení mozku

b) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

c) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje metabolismus homocysteinu a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

 

Správnou odpověď najdete zde:

http://www.acutil.cz/o-acutilu/

 

Acutil můžete zakoupit také online v e-shopu:

http://www.pharmaonline.cz/
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

 

Reklama
SDÍLET