Výběr bytu nemusí být noční můrou

Koupě či prodej bytu nebo pozemku nemusí být vždy jednoduchou věcí. Můžou ho doprovázet leckdy vážné komplikace, ať již nemůžete sehnat kupce nebo se nám nedaří najít tu pravou nemovitost dle našich představ.

 

 

Na pomoc si ovšem můžeme přizvat odborníky z renomované realitní kanceláře, která je jedničkou jak na realitních trzích s tvrdou konkurencí v USA, Kanadě, a také v České republice. Zmíněnou realitkou je společnost RE/MAX. Tato realitní kancelář vstoupila na český trh v roce 2005 a záhy si vytvořila spokojenou klientelu. Společnost má v tuzemsku nejširší celorepublikovou síť poboček, tudíž nebudete mít nouzi, že to do realitní kanceláře budete mít příliš daleko. Zároveň kvůli své mezinárodní velikosti má RE/MAX jednu z největších databází realit, ze které si vybere každý.

Na webových stránkách společnosti je k dispozici společně s bohatou fotogalerií a popisem nespočet nabídek nemovitostí k prodeji, přehledně zatříděných podle několika faktorů. Například zda chcete hledat dům, byt, ve kterém kraji, před rekonstrukcí nebo po rekonstrukci a mnoho dalších kritérií. Například my jsme se podívali na nejhledanější reality v Brně  a hned nám vyjel nespočet nabídek bytů za velmi přijatelné ceny.

Neméně užitečný je také filtr kritérií, která by náš nový byt či dům měli splňovat. V možnostech je od zvolení lokality, přes formu vlastnictví, počet místností či stav a druh objektu. Jednoduše si tak dle představ vyhledáme byty 2+kk v osobním vlastnictví, ve výborném stavu určený k prodeji. A rázem si vybereme z nabídek, které nám vyhovují.

O kvalitě realitní společnosti RE/MAX hovoří také čísla. Společnost má jen u nás více jak 1 174 makléřů se zázemím ve 119 kancelářích, kteří se starají zhruba o 15 000 nemovitostí. Celosvětově disponuje RE/MAX více jak šesti tisíci pobočkami a 114 tisíci makléři.

Reklama