Víte, jak ušetřit při koupi letní dovolené?

Letní sezóna se nezadržitelně blíží a s ní také myšlenky, kam vyrazit na dovolenou. Pokud nepatříte, mezi ty, kteří si letní dovolenou kupují už na podzim, nezoufejte. Právě nyní můžete vybírat z pestré palety letních zájezdů, z nichž mnoho lze pořídit s velmi atraktivní last minute cenou.

 

Dopřejte si relaxaci s vnoučaty

Čím dál více českých seniorů tráví letní dny na chorvatském pobřeží nebo na jednom z řeckých ostrovů. A nejsou v tom sami. Často tráví dovolenou se svými vnoučaty, které si takto užívají netradiční prázdniny s dědečkem a babičkou. A navíc ulehčí rodičům, kteří si mohou dopřát svou vlastní romantickou dovolenou.

 

Se srovnávačem zájezdů ušetříte čas i peníze

Abyste však nekupovali předražené pobyty, využijte praktické srovnání zájezdů. Například na internetovém srovnávači dovolených a zájezdů NewTravel.cz zadáte, do jaké země si přejete cestovat, v jakém termínu a kolik si maximálně přejete za ubytování utratit. Během několika okamžiků se vám zobrazí nabídka od desítek českých cestovních kanceláří se všemi volnými hotely, penziony i apartmány, včetně jejich popisu a ceny.

Velmi lehce tak můžete porovnat nejen cenu za ubytování, ale také nabízený servis, možnosti stravování nebo polohu vybraného hotelu. Vše je navíc doplněno fotografiemi a recenzemi uživatelů, kteří tyto místa před vámi navštívili.

 

Děti do 6 let zdarma

Mnohé cestovní kanceláře navíc poskytují pobyty dětem do 6 let, někdy až do 12 let zcela zdarma nebo s výraznou slevou. Letní dovolená tak pro vás nebude příliš finančně náročná.

Vybraný zájezd pak snadno prostřednictvím internetu rezervujete, a pokud ovládáte internetové bankovnictví, tak i zaplatíte. V opačném případě stačí navštívit kamennou pobočku konkrétní cestovní kanceláře a vše zaplatit na místě.

 

 Výhodné last minute zájezdy

A pokud vám příliš nezáleží na termínu dovolené, pak se zaměřte na výhodné last minute zájezdy, neboli dovolené na poslední minutu. Takto jsou označeny dovolené, které začínají za pár dní, a cestovní kancelář potřebuje obsadit poslední zbylá místa. Nevýhodou je brzký odjezd, který může být už za dva dny. Na druhou stranu jsou last minute dovolené někdy levnější až o 40 %.

Při výběru last minut se však vyplatí příliš neotálet, protože výhodnou nabídku si mohou prohlížet tisíce uživatelů internetu a kapacita míst zájezdu je omezená.

Se srovnávačem dovolené NewTravel.cz si tak lehce vyberete nejvýhodnější dovolenou a oproti jiným pobytům ušetříte na zájezdu až tisíce korun.

Reklama