Usínání v krásném a voňavém ložním povlečení

Říká se, že kvalitní spánek je k nezaplacení. A je to pravda! Pokud máme kvalitní postel a matraci je pro nás spánek potěším. Navíc určitě znáte ten lahodný pocit, když máte čerstvě povlečené peřiny. Ta vůně a hebkost, při té se usíná nejlépe.

 

 

Už jsou dávno pryč doby, kdy ložní povlečení bylo jen čistě bílé a monotónní. Dnes si můžeme vybrat z mnoha krásných vzorů a barevných odstínů, které dokonale skloubíme s naším interiérem. Navíc každý týden můžeme zpestřit jiným vzorem.

A pokud chcete změnit a osvěžit styl své ložnice a dáváte přednost moderním, pestrým barvám povlečení jako jsou například červená, švestková, oranžová nebo fuchsiová, můžete opravdu skvěle proměnit svůj interiér. Tyto barvy jsou navíc psychologicky považovány za hřejivé, což oceníte hlavně v zimě. K těmto výrazným teplým barvám tvoří zajímavý kontrast chladnější tóny tyrkysové, nebesky modré či anýzově zelené.

 

Dětské povlečení

Podobně je to s nabídkou povlečení pro děti, která je ještě více rozmanitá. Vaše děti nebo spíše vnoučata budou rády, že můžou spát v povlečení s jejich oblíbenými pohádkovými hrdiny jako je například Spiderman, nebo Mickey Mouse. Menší děti potěší milé vzory se zvířátky, mezi kterými dominují kočky, psi a koně, přes koaly, delfíny a pandy až k pohádkovým postavičkám či veselým přírodním motivům.

Ovšem kupujete-li povlečení pro vaše nejmenší, pak by cena rozhodně neměla být na prvním místě. Ba naopak vidíte-li podezřele levné povlečení, pak si dvakrát rozmýšlet jeho koupi. Kvalita by mohla být stejně nízká jako cena. Dětské povlečení vybírejte jen z 100% bavlny, která je prodyšná a zdravotně nezávadná.

 

Přikrývky z ovčí vlny

Přikrývky z ovčí vlny vynikají výbornými vlastnostmi. Jsou čistě přírodní, tudíž jsou vhodné pro alergiky, děti a všechny, kteří nechtějí spát pod přikrývkami z umělých vláken. Ovčí vlna má sama o sobě úžasná vlastnosti, kterých si vážili generace dávno před námi.

V ovčí vlně se nevyskytují paraziti a roztoči, tudíž je naprosto zdravotně nezávadná a navíc má tu vlastnost, že přirozeně reguluje tělesnou teplotu.

Přikrývky z ovčí vlny preferují také sportovci, jelikož ovčí rouno dokáže uvolnit vnitřní napětí ve svalech a kloubech, díky tomu můžeme mít hluboký spánek a ráno se cítíme svěží, odpočatí a plni sil.

Kvalitní bavlněné povlečení a také přikrývky a polštáře z ovčí vlny naleznete na stránce www.mujpelisek.cz.

Reklama