Rozsviťte si na Vánoce dům i zahradu

Vánoce tu máme ani ne za dva měsíce, a tak je na čase začít s přípravami. Nejčastěji začínáme s nakupováním dárků, poté přijde na řadu pečení cukroví a nakonec příprava té pravé vánoční atmosféry. Ovšem co si takhle kromě stromečku a pár samolepek do oken letos rozzářit celý dům?

Nejen děti jistě milují světýlka na oknech, střeše domu, balkóně či stromečku nebo zahradních keřích. Často až „blikání“ přivolá do našeho domu toho správného vánočního ducha.

Rozsviťte si dům

Na trhu existuje mnoho druhů vánočního LED osvětlení vhodného na venkovní použití, protože exteriér je stejně důležitý jako interiér, tak na to nezapomínejte. Pomocí světelných vánočních řetězů si můžete osvítit střechu domu, okapy či balkon. Vaše bydlení tak bude vypadat jako z pohádky, a to ať už se rozhodnete pro solární řetěz s ledovými rampouchy, světelný déšť nebo dlouhý světelný kabel, který se prodává nejen v nejrůznějších barvách, ale i v různých délkách. A takový dvacetimetrový kabel se 720 minižárovkami je na Štědrý den opravdovou pastvou pro oči.

Zdroj: Salmax.cz
Zdroj: Salmax.cz
Světélka i na zahradu

Ovšem exteriér není pouze venkovní část domu, ale také zahrada. Proč tedy nevyužít všech stromů, keřů a tújí a nevytvořit z vaší zahrady vánoční království. K tomu vám skvěle poslouží vánoční dekorace v podobě světelné sítě nebo závěsu s LED diodami. Ozdobit můžete také zahradní stromek padajícími hvězdami či jednou velkou kometou.

Zdroj: Salmax.cz
Zdroj: Salmax.cz
Nezapomeňte na interiér

Nejdůležitější však vždy bude výzdoba vašeho bytu, který se díky vám může na svátky proměnit v kouzelné místo plné klidu, pohody a vánoční atmosféry. Začít byste měli samozřejmě u toho nejdůležitějšího a to je stromeček, který můžete ozdobit klasickými LED svíčkami. Ty dnes seženete i v bezdrátové formě, takže vám odpadně zdlouhavé instalování na stromek. Dále nezapomeňte na světelný oblouk do okna a nejrůznější vánoční svítící hvězdy, sněhové koule, figurky v podobě sněhuláku nebo menší akrylové kužele, které vytváří dojem zasněžených stromečků. Další tipy, jak si vylepšit váš domov nejen na Vánoce najdete na webu bydleniastyl.cz.

 

Zdroj: Salmax.cz
Zdroj: Salmax.cz
Reklama