Překrásná zahrada se světelnými kabely jako ze snu

Možná i vás trápí problematika venkovního vánočního osvětlení, jaké vybrat, jestli vydrží i silné mrazy a podobně. Nyní už vás trápit nemusí, čtěte náš článek a přijďte na skvělý způsob, jak zahradu vyzdobit snadno, rychle a bez starostí.

Podle čeho vybírat světelné kabely

Většina z vás si možná řekne, že podle ceny, ale to byste toho moc neozdobili. Je několik parametrů, podle kterých budete kabel vybírat. Samozřejmě si vše uzpůsobíte své zahradě nebo prostoru, kde kabelky použijete. Důležitý aspekt při výběru je délka. Naše led svíticí kabely nabízíme od 10 do 50 metrů. Jelikož se světelné kabely nedají nastavovat, musíte si vybrat přesnou délku. Dále budete také vybírat z různých druhů barev jako například modré, červené či různobarevné. Ještě přichází na řadu otázka, zda zvolit LED kabel či nikoliv. LED světelné kabely mají samozřejmě nižší spotřebu a zároveň vyšší výdrž. Ačkoliv jsou LED kabely dražší než obyčejné, rozhodně se vyplatí do nich investovat.

Cenová relace světelných kabelů

Náš led světelný kabel seženete již od pouhých 450Kč, záleží především na tom, jak dlouhý si kabel vyberete. Nejdražší kabel je 2900 Kč. Nabízí úctyhodných 960 LED diod a je dlouhý 40 metrů. Jedná se o kabel s barvou studená bílá. Překrásný kabel je ale například také zelený LED kabel dlouhý 20 metrů, který má 480 diod a stojí pouhých 1200 Kč.

Výhody a nevýhody světelných kabelů

Velkou výhodou světelných kabelů je jejich jedinečnost. Díky těmto kabelům mezi svými sousedy rozhodně vyniknete. Krom jedinečnosti mají světelné kabely velkou odolnost vůči mrazu a všem venkovním vlivům. Jedná se tedy o vynikající venkovní vánoční osvětlení. Navíc mohou váš dům zdobit v podstatě celoročně, protože kabel můžete umístit třeba jako doplněk do zahradního altánu.

Nevýhodou je ovšem to, že kabely mají pevnou délku a nedá se do nich nijak zasahovat, tudíž nejdou ani nijak prodloužit. Člověk tedy musí délku vybírat opravdu pečlivě.

Reklama