Oslavte Vánoce na horách

Také si říkáte, že vánoční shon není nic pro vás? Pak se vykašlete na vánoční přípravu, v podobě pečení, uklízení, shánění dárku a zdobení stromečku, a vyjeďte si raději se svou drahou polovičkou odpočinout do hor. Tam načerpáte pravou zimní atmosféru a energii jako bonus k tomu.

Sníh bezprostředně ke Štědrému dni a k Vánocům obecně patří a hory jsou jedny z mála míst, kde sníh je téměř se stoprocentní garancí. Máte-li tedy odrostlé děti a žádné závazky k těmto svátkům, pak zkuste změnu a užijte si je v klidu mimo domov. Jezdit nemusíte daleko, skvěle vám poslouží naše české hory, popřípadě u sousedů Vysoké Tatry.

Ať už dáváte přednost rodinnějšímu prostředí v penzionech či máte rádi pohodlí a luxus ve velkých zimních komplexech, určitě si vyberete. Již teď využijte nabídek, kterých je nepřeberné množství. Ovšem zatím. Každoročně je ubytování v prosincovém měsíci často brzy zamluvené. Pokud se tedy rozhodnete pro slovenské hory, můžete si pokoj zajistit na KiskaTravel.sk.

Zapomenout byste určitě neměli s sebou zabalit i lyže a běžky. Nejste-li však fanoušky zimních sportů a raději se sněhem jen tak brouzdáte a díváte se na něj z tepla kaváren pěkně od svařáčku či punče, pak si můžete na horách užít i „letní“ sporty. Mnoho zimních zařízení nabízí v krytých prostorách například plavání, minigolf a možná se vám bude hodit i tenisová obuv.

Takže objednejte přes internet co nejrychleji všechny potřebné sportovní pomůcky, krásný a pohodový pobyt na horách a hlavně se nestresujte z Vánoc a raději vypněte a užijte si chvilky klidu a míru. Ne nadarmo se tyto svátky i těmito slovy vyznačují.

Reklama