Odpočiňte si v lázních v malebném údolí Mšenského potoka

Odpočinek čas od času potřebuje každý z nás. Pokud i vy přemýšlíte, kam letos vyrazit za klidem, relaxem a hlavně do bezpečí, pak pro vás máme tip na historický lázeňský areál vzdálený jen 45 kilometrů od naší stověžaté Prahy.

Lázně jsou velmi oblíbenou alternativou dovolené. Lázně Mšené vám zaručí bezpečí, krásnou přírodu a výběr z mnoha druhů procedur a délky pobytu. Navíc díky bohaté nabídce wellness a léčebných programů nemusíte na svou relaxační dovolenou vyrážet jen v létě. V malebném údolí Mšenského potoka je krásně i z jara, na podzim a v zimě.

Načerpejte sílu v údolí Mšenského potoka

Zdoj: Msene.cz
Zdoj: Msene.cz

Nechat se dobít energií na dlouho dopředu. Ano, energie mnohým po zimních měsících chybí. Vyzkoušejte tak jeden z pobytů v lázních Mšené a odpočiňte si na Léčebném programu 50+ nebo na Víkendu pro seniory.

Během pobytu určenému k léčbě nejen pohybového aparátu vás čeká vstupní lékařské vyšetření, masáž zad, slatinný zábal zad, bylinková koupel, parafínový zábal na ruce či koupel s rašelinovým extraktem.

Využít můžete i možnosti zapůjčení kol a holí na oblíbený Nordic Walking. Pro aktivnější je k dispozici také tenisový kurt, pétanque, ping-pong a kuželky. A pokud by přeci jen pohybu bylo stále málo, pak v lázních nechybí ani bazén a rotoped.

Lázně nejen pro seniory

Do Lázní Mšené můžete vyrazit také s dcerou nebo s přítelkyněmi na dámský pobyt, kde v hlavní roli bude váš zevnějšek. Součástí takových pobytů je krom masáží, zábalů a koupelí i kosmetické ošetření a kadeřnické služby. Nejen muži zas mohou vyzkoušet Antistresový pobyt nebo Konopný léčebný pobyt.

Polopenzi lze vyměnit za plnou penzi

Zdoj: Msene.cz
Zdoj: Msene.cz

Lázně Mšené se skládají z šesti lázeňských domů. Ty nabízí dostatek místa pro ubytování. Volit lze jak jednolůžkové, tak i dvoulůžkové pokoje. Nechybí ani apartmány a možnost přistýlky.

Snídaně, obědy i večere si budete moci užívat v prostorné lázeňské restauraci Dvorana. Oblíbené snídaně formou švédských stolů a večeře v podobě výběru ze tří menu se salátovým bufetem jsou ve většině případů v ceně pobytu. Plnou penzi však lze za pouhých 135 Kč na osobu na den přikoupit.

TIP: Na některé léčebné prostředky lze získat i PŘÍSPĚVEK OD POJIŠŤOVNY.

 

 

Reklama