Módní dovolená v Itálii

Itálie je plná možností. Lidé tam jezdí nejen za sluníčkem a mořem, ale také za krásou, luxusem a dobrým jídlem. Italské pláže a móda je to, co láká miliony návštěvníků do této jižanské země.

 

 

 

Italská kuchyně představuje především tolik milované těstoviny na nespočet způsobů. Italské sýry a víno jsou pak již jen takzvanou třešničkou na dortu. Ovšem ve všech druhů těstovin, aby se čert vyznal. Proto vyražte na dovolenou do Itálie a dopřejte si ty pravé penne, farfalle či gnocchi přímo od místních odborníků na slovo vzatých.

Na dovolenou do Itálie

Pokud přemýšlíte o dovolené v Itálii, pak určitě zvažte oblast Gargano. Ta leží na jihu této země a je nejoblíbenější a nejvyhledávanější oblastí všemi turisty. Za podívanou zde stojí města, jako je Vieste, Monte San Angelo či ostrovy Tremiti, mezi které patří S. Nicola, S. Domino a Capraia.

Zkusit můžete třeba nabídku cestovní kanceláře tiptravel.sk, která vám představí i slunnou Sicílii, a i ta je také často vyhledávaným cílem nejen českých turistů. Itálie vám však nabídne mnohem více. Ne, nadarmo je v této zemi, rozkládající se na Apeninském poloostrově, 47 památek UNESCO. A věřte, že žádný jiný stát vám jich více nenabídne.

Italská móda

Benátky, Milán či Florencie to jsou města, která patří mezi ráj milovníků módy. Nakoupíten tu v módních buticích ty nejnovější modely, které vládnou letošnímu létu, ale také módní kousky, které se teprve stanou hitem nadcházející zimy.

Ať už tedy sháníte ležérní oblečení na volnou chvíli nebo originální plesovou róbu, pak Itálie je tou pravou zemí, která vám nabídne něco opravdu neotřelého. No a pak si nezapomeňte koupit vhodnou obuv a vydat se na obhlídku, alespoň několika italských památek.

Pokud však Itálii letos již nestihnete, potom nezoufejte a zkuste se inspirovat třeba právě i italskou módou v internetovém obchodě fashionshop.sk.

Reklama