Lednička: Mějte i vy doma 6. smysl

Zařizujete si novou kuchyň, a uvažujete, jaké spotřebiče budou pro vás a vaši rodinu ty pravé? Nebo snad už vám vaše dvacetiletá lednička dosloužila a musíte se chtě nechtě odhodlat ke koupi nové? Ať už máte problém s lednicí jakýkoliv, dnes vám ho pomůžeme vyřešit. Řeč totiž bude hlavně o chladničkách Whirlpool.

Ať se nám to líbí nebo ne, tak lednička je pro nás jedním z nejdůležitějších spotřebičů v naší domácnosti. Jíst musíme a jídlo uschovávat někde také. Zároveň je také jedním z nejpoužívanějších spotřebičů, proto bychom při výběru měli sázet na ušetření energie i peněz.

Pořídíte-li si domu například zmiňovanou chladničku Whirlpool, zjistíte co je zač tolik reklamou omývaný 6. smysl. Díky němu dosáhne vaše lednička optimálního výkonu při minimálních nákladech a maximální úspoře energie i času. Brzy po koupi ať už jakéhokoliv spotřebiče zjistíte, že bez 6. smyslu už nemůžete být, protože teď už to nebudete vy, ale on, kdo bude neustále monitorovat průběh chodu třeba právě vaší ledničky.

Ovšem 6. smysl není jedinou vymožeností chladniček Whirlpool. Ty vám nabídnou třeba i technologii Fresh Control, díky které budete mít jídlo uschované v optimální vlhkosti a v těch nejlepších podmínkách. Mezi další novinku patří i beznámrazový systém No Frost, a tak už nikdy nebudete řešit problém, kam s jídlem při odmrazování, protože vše bude automatické. Chcete-li mít ledničku opravdu dokonalou, informujte se při nákupu i o speciálním antibakteriálním filtru, který v ledničkách pohlcuje všechny nežádoucí pachy a bakterie.

A vybírat můžete ze všemožných druhů chladniček. Ať už potřebujete kombinovanou ledničku, volně stojící, jednodvéřovou či malou domácí na víno, tzv. vinotéku. Chcete-li mít doma spotřebiče pěkně ukryté, pak je určitě tou pravou pro vás vestavná chladnička a jste-li náročnější zákazník, pak zkuste uvažovat i o takzvaných „amerických“ ledničkách a už nikdy více nebudete řešit problém s nedostatkem místa pro vaše potraviny.

Reklama