Dovolená jedině s německou CK

Zima, mráz a sníh. Pro mnohé nepředstavitelné a nenáviděné počasí. Pro jiné na tolik milované, že na zimní dovolenou se těší už od jara. Pokud však patříte k těm, co raději preferují teplo a sluníčko, pak se nenechte odradit a vyražte na odpočinek i vy.

Není přeci lepšího pocitu než trávit „zimní“ dovolenou na pláži u moře. Exotické zájezdy se v zimě těší čím dál tím větší oblibě a trávit zimu v Thajsku, Malajsii nebo na Srí Lance je přání snad většiny z nás. Jenže vyjet na takovou exotickou dovolenou v dnešní době není žádná levná záležitost. České cestovní kanceláře se spiklenecky tváří, že jejich ceny jsou normální a my je musíme respektovat.

Jenže to není pravda. Co si takhle pořídit dovolenou od našich sousedů. Třeba právě ceny zájezdů německých cestovních kanceláří se pohybují úplně jinde než ty od nás. A o kvalitě se tu nemusí vůbec diskutovat. Jak je známo, Němci si na ní velice potrpí. Proto srovnávat jejich nabídku s tou naší snad ani nejde. Akorát ty ceny jsou daleko nižší.

A možná právě to je ten důvod, proč dnes mnoho lidí odlétá na dovolené ze sousedních zemí. Ať už se jedná o Rakousko, Polsko či zmiňované Německo. Pokud by se vám však nechtělo odlétat třeba právě z letiště ve Frankfurtu nebo v Mnichově, je tu ještě jiná možnost, jak využít možnost německých „cestovek“ a zároveň ušetřit peníze a dopřát si luxusu.

Dnes působí německé cestovní kanceláře i v České republice a proto nám umožňují létat do exotických destinací i z naší matičky Prahy. Pro nerozhodnuté je tu i možnost zájezdů na míru, které vám nejen umožní odletět do vaší vysněné země z České republiky, ale také vezmou v úvahu vaše možnosti jak finanční, tak i časové.

RUDOLF REISEN nabízí zájezdy německých cestovních kanceláří s odletem z České republiky z Prahy. Létá se společností Emirates, především do Asie. Mimo jiné také nabízí okružní plavby lodí. Více se dozvíte na zelené lince 800 100 567 nebo na stránkách www.rudolfreisen.cz.

Reklama