Zářijová soutěž o knihy z nakladatelství Albatros Media

Zdroj: i-Senior.cz

Ve spolupráci s nakladatelským domem Albatros Media přinášíme soutěž o knižní novinky, které by rozhodně neměly chybět ve vaší knihovně. Soutěžit budeme o tituly Na slyšenou, Nepohodlný policajt a Kniha pro ženy. Na své si tak přijdou čtenáři různých žánrů.

Reklama

Zářijová knižní soutěž potěší ženy i muže, a to různých věkových kategorií. Soutěžit budeme o tři novinky, které jsou ve hře hned třikrát, celkem mezi naše čtenáře rozdělíme devět knih.

O co soutěžíme?

Zdroj: Albatros Media

Jednou z výher je Kniha pro ženy, kterou napsala Olga Studničková Šípková spolu s manželem Milanem Studničkou. Jedná se o neocenitelného průvodce pro ženy, které chtějí znovu najít životní radost. Autorka v knize otevírá svůj příběh, své trápení a svou úspěšnou cestu k nalezení opětovného štěstí a k tomu, jak být spokojená sama se sebou a mít větší radost ze života.

Zdroj: Albatros Media

Druhá kniha Nepohodlný policajt vám vezme dech. Ze skutečného příběhu kriminalisty, kterého boj s mafií dostal do vězení, až mrazí. Devadesátá léta ale byla v policejních kruzích často za hranou etiky, férovosti a především zákonů. Poznejte s novinářem Jaroslavem Spurným osudy policisty Zdeňka Macháčka, který za hranu nikdy nešel.

Zdroj: Albatros Media

Třetí titul s názvem Na slyšenou nadchne všechny milovníky rozhlasu. Stoleté jubileum si zaslouží pořádné zavzpomínání, a to hlavně s těmi nejpověřenějšími. Začtěte se do knihy Jitky Štichauerové, která se stala po sametové revoluci produkční, redaktorkou a režisérkou Českého rozhlasu.

Jaká je soutěžní otázka?

Nakladatelství Albatros Media do soutěže věnovalo 3x Knihu pro ženy, 3x knihu Nepohodlný policajt a 3x knihu Na Slyšenou. Vyhrát jeden z devíti titulů může každý, kdo odpoví na soutěžní otázku.

Jaký bestseller na stránkách nakladatelství Albatros Media vás zaujal?

Své odpovědi zasílejte na i-senior@email.cz do 30. září.

Reklama