Zapomeňte na skrývání šedin, přiznejte je a omládněte. Fotografie jako důkaz místo slibů

Foto: Pixabay

Šediny trápí nejen ženy, ale i muže. Přitom trendy ze zahraničí naznačují, že šedé vlasy nejsou známkou jen starší generace. Kadeřník Jack Martin učí šediny nosit i mladší ročníky. Proč tedy ve stáří skrývat svou přirozenost? Podívejte se na fotografie jeho klientek, které se za šediny stydět nemusí.

Reklama

Šedivění lze jen stěží ovlivnit, geny v tomto případě porazíte jedině pravidelným barvením. Jenže vlasy, které ztrácí melanin a šednou, jsou vlastně takovým kadeřnickým oříškem. Nejenže barva na ně chytá v různých odstínech, zároveň ale nutí nositelku častěji navštěvovat salon kvůli dalšímu barvení. Člověk se dostává do začarovaného kruhu. Dobrou zprávou ale je, že z něj lze vyskočit. Stačí šediny přiznat.

Obavy z toho, že z vás bílé vlasy udělají úplnou stařenku, můžete hodit za hlavu, na fotografiích je krásně vidět, že šediny mohou i omladit. Navíc je-li při barvení zvolena technika balayge, nezískáte jen jednu monotónní barvu, díky kombinaci tmavšího odstínu u kořínků a světlejšího odstínu na konečkách budou vaše vlasy stále přirozené. Velkou výhodou je, že tento styl barvení vám vydrží i dlouhých šest měsíců.

Zdroj: Instagram

Reklama