Vánoční soutěž o 3 mobilní telefony značky Doro

Vánoce jsou za dveřmi, a proto jsme si pro vás spolu se švédskou společností Doro připravili pořádnou nadílku. Ode dneška můžete soutěžit o tři mobilní telefony pro seniory.  Ty se pro vás mohou zároveň stát i skvělým tipem na vánoční dárky.

Běžné mobily potřebám seniorů často nevyhovují. Důvodem jsou jemné a malé displeje, na kterých se velmi špatně čtou zprávy a hledají kontakty. Nemluvě o řadě komplikovaných funkcí, které jsou mnohdy pro starší generaci zcela zbytečné. Celé to navíc završuje špatná ovladatelnost. A proto švédská společnost Doro přišla na trh s modely mobilních telefonů, jenž se skvěle přizpůsobí i seniorům, a to jak ergonomií, tak i funkcemi. A skvělou zprávou je, že nyní si můžete o tři mobilní telefony značky Doro zasoutěžit.

 A jaké mobilní telefony jsou ve hře?

Vyhrát můžete jeden ze tří modelů – Doro 2404, Doro 6050, Doro 1360.

Doro 2404
Doro 6050

Modely Doro 2404 a Doro 6050 jsou oblíbenou klasikou v podobě „véčkových“ mobilních telefonů. Obavy z náhodného vytočení kontaktu nebo z namačkání nesmyslné kombinace můžete tak hodit stranu. Telefony navíc disponují velkými tlačítky, a tak je psaní zpráv, telefonování i fotografování velmi snadné. Samozřejmostí jsou i funkce v podobě budíku, kalendáře, kalkulačky, svítilny a tlačítka pomoci. Navíc nejeden senior jistě ocení, že jsou oba modely značky Doro kompatibilní s mnoha typy naslouchátek.

Doro 1360

Třetím mobilním telefonem, který můžete vyhrát, je duální telefon s fotoaparátem Doro 1360. Širší displej telefonu umožňuje snazší čtení a psaní textových zpráv nebo prohlížení fotografií. Model disponuje širokými konvexními klávesy, díky kterým hravě zvládnete vytočit kontakt, napsat zprávu i v případě potřeby zmáčknout SOS tlačítko. Mezi další funkce telefonu pak patří FM rádio, svítilna, budík nebo kalendář.

Soutěžní otázka

V jakém roce společnost Doro představila první skutečně snadný mobil pro seniory?

a) v roce 2005

b) v roce 2007

c) v roce 2009

Správnou odpověď najdete na www.doro.cz.

Své odpovědi zasílejte na e-mail i-senior@email.cz do 9. 12. 2018. Do předmětu e-mailu uveďte Soutěž Doro.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama