V sedmém nebi

Dnešní díl seriálu s názvem „V sedmém nebe“ byl opravdu trefný. Opět jsme s našimi hlavními hrdiny zažili chvíle radosti a smíchu, ale i chvíle strastí a smutku. Blížíme se však do finále, tak pokud jste nestihli včerejší díl, pojďte si ho s námi teď připomenout.

 

 

Lukáš bere inovace v domově seniorů ve Skalici opravdu vážně a snaží se pobyt všem pořadně zpestřit. Dokonce i jeho sestra Linda se přidala a secvičuje se seniory pěvecké vystoupení k 50. výročí domova. I přesto že je Lukáš v jednom letu, stihne okouzlit mladou Radku, která se do něj zamiluje. Jenže to by nebyl Lukáš, kdyby láska pro něj byla tak jednoduchá. I když s Jane teď zrovna nemají ideální vztah, jeho svědomí není úplně čisté, a tak se raději vyhýbá i Radce. A nejen on má problémy v lásce. Také Linda zrovna neprožívá vztah, který by si přála.

Kdo se ale zrovna láskou moc netrápí, je děda Požár. Ten má totiž své dny už skoro spočítané. Proto se Kryštof rozhodne mu je zpříjemnit. Po chvíli přemlouvání Nebeského, se mu podaří zajistit, že si děda Požár bude moci znovu pilotovat letadlo.

Ale i Izabela a Eda neprožívají zrovna hezké chvilky. Izabela se rozhodla, že zajde za Zelenkou, který ji kdysi udal a kvůli kterému byla ve vězení. A Edův vnuk Filip uteče z domu a požádá Edu o přespání. Pokud vás zajímá, jak Izabela pochodila na návštěvě a proč Edův vnuk utekl, pak se podívejte na celý včerejší díl zde.

Reklama