Tchyně Leoše Mareše oslavila šedesátku. Věk byste jí rozhodně netipovali.

Zdroj: Instagram harabinah

Nejznámější český moderátor Leoš Mareš na svém instagramovém profilu prozradil, že maminka jeho manželky Moniky slaví jubileum. Půvabná blondýnka oslavila šedesátku, tento věk byste jí rozhodně netipovali.  

Reklama

I s přibývajícími léty lze držet krok s dobou, což potvrzuje tchyně Leoše Mareše paní Helena. Dáma v letech je aktivní a stylová, ráda sportuje, cestuje a hezky se obléká, e důkazem toho, že věk je jenom číslo.

I přes dary, které od Leoše a Moniky paní Helena dostala, největší radost ji udělala rostoucí čísla na instagramovém profilu harabinah. Ze sotva tří tisíc sledujících se nyní pyšní více jak 12 000 followery. Dcera ji proto označila za influencerku, ona sama to ale zatím tak nevnímá.  „Ráda zachycuji a sdílím hezké momenty, snažím se dělat fotky, které lahodí oku, a protože v mé věkové kategorii nás tu moc není, těší mne ukazovat, že i když už máte kus života za sebou, stále vás může život bavit a můžete zkoušet a objevovat nové věci a mne prostě život moc baví, a tak ráda sdílím energii svých dní, zážitků a prožitků, a tak jako mám své cíle a mety ve svém podnikání, i tady na IG mám svůj cíl, tak děkuji moc, že jste mne dnes k mému cíli zase o kousek posunuli,“ uvedla Helena Harabinová na svém profilu harabinah.

Podívejte se sami, že šedesátka nemusí být žádný věk, i s tímto číslem lze vypadat stylově a zaujmout mnohem mladší ročníky na sociálních sítích.

Reklama