Soutěž o Velkou knihu Reflexologie

Velká kniha Reflexologie, foto: i-Senior.cz

Milí čtenáři, ve spolupráci s internetovým knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz jsme pro vás připravili jarní soutěž o Velkou knihu Reflexologie, která vysvětluje význam reflexologie a její vliv na lidskou fyziologii. Kniha je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené reflexology.

Reklama

Velká kniha Reflexologie je průvodcem ošetření reflexologií ať už sebe, nebo druhých. Vychází z hluboké znalosti reflexologické teorie i praxe. Je vhodná pro začátečníky, zkušené reflexology, učitele a podobné profese. Tato kniha objasňuje původ, význam a účinky reflexologie. Kniha jasně popisuje anatomii a fyziologii každé tělesné soustavy. „Krok za krokem“ spojuje jednotlivé orgány s reflexními body na chodidle. Reflexologie poskytuje úlevy od projevů více než 70 běžných nemocí. Kniha poskytuje podrobné případové klientské studie i praktické reflexologické rady. Zahrnuje také kompletní postup reflexologie ruky.

Soutěžní otázka

Kdo napsal Velkou knihu reflexologie?

Nápovědu naleznete na stránkách internetového knihkupectví KNIHCENTRUM.CZ.

Své odpovědi nám zasílejte do 12. dubna na e-mail i-senior@email.cz. Do předmětu uveďte Reflexologie. Nezapomeňte také sledovat náš facebookový profil i-Senior.cz.

Velká kniha Reflexologie, foto: i-Senior.cz
Reklama