SOUTĚŽ o tři humorné knihy Božka aneb Když domácnost řídí stroj na průšvihy

Kniha Božka, foto: i-Senior.cz

Milí čtenáři magazínu i-Senior.cz, ve spolupráci s internetovým knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz jsme pro vás připravili podzimní soutěž o humornou knižní novinku s názvem Božka aneb Když domácnost řídí stroj na průšvihy. Knihu napsal spisovatel, podnikatel a motivační lektor Ivo Toman. Tři z vás získají knihu nabitou vtipem, nešikovností a maléry, které napsal sám život.  

Reklama

Kniha vypráví skutečné příběhy domácí uklízečky

Knižní novinka Božka zachycuje humorné a zároveň skutečné příběhy uklízečky, která svou hloupostí a nešikovností předčí veškerá vaše očekávání. Představte si člověka, který chce získat paní na úklid, protože touží po rodinném štěstí, klidu a pořádku v domě. Jenže místo toho získá nepředvídatelný stroj na průšvihy – ženu s talentem na katastrofy jménem Božka. Jakmile poznáte Božku, budete se radovat, že tato lidská kalamita nebyla u vás doma.

Myslíte, že vás už nic nemůže překvapit? Pak se začtěte do neuvěřitelných příběhů, nad kterými zůstává rozum stát. Božka totiž nastupuje na úklid…

Autorem knihy je Ivo Toman

Autorem knihy Božka je spisovatel, podnikatel a také motivační lektor Ivo Toman, který napsal čtrnáct populárně naučných knih. Humoristická kniha Božka je autorovou prvotinou na poli beletrie. Dřívější kniha Ivo Tomana s názvem Kurvítka v hlavě získala ocenění Český Bestseller za rok 2018 v kategorii Odborná literatura pro dospělé. Humoristická kniha Božka je autorovou prvotinou na poli beletrie.

Soutěž o 3 knihy Božka

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz věnovalo do soutěže tři knihy Božka aneb Když domácnost řídí stroj na průšvihy. V soutěži odměníme tři výherce, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka

Vyjmenujte alespoň tři další knihy, které Ivo Toman napsal.

Nápovědu naleznete na stránce KNIHCENTRUM.CZ

Odpovědi zasílejte na i-senior@email.cz do 31. října 2019. Do předmětu uveďte Soutěž Božka. Nezapomeňte také sledovat náš facebookový profil i-Senior.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama