Skáču dobře, skáču rád

„To je výběrová rekreace, já na to nemám nárok.“ „Teploučko, komfort, pohodlíčko, to mám rád.“ „Taky mohli dát dva kousky, když je to pro chorého.“ Možná vám napoví jména jako Josef Kemr, Stella Zázvorková, Milena Dvorská či Jaroslav Mareš.

 

 

A pokud jste i přesto stále na vážkách, pak pro vás máme další nápovědu. Hlavní hrdina je dosti nevrlý revizor pražských elektrických drah, který se v prvním díle vydává na dovolenou. Bohužel ho však letos místo letní rekreace posílají do hor.

Správně, dnes jsme pro vás připravili komedii s Jaroslavem Marvanem v hlavní roli, Anděl na horách. Gustav Anděl i přesto, že je více než cholerický a ubručený, tak se z lásky k synovi vydá na hory, aby zkontroloval, co je jeho přítelkyně Věra zač.

Bručoun Anděl se ale dostává do jedné trapné situace za druhou a svoji budoucí snachu si splete s její kamarádkou, která se shodou okolností také jmenuje Věra. Nakonec se ale vše vyřeší a i on si oddechne, že syn si nakonec zas tak špatně nevybral a že by tu pravou Věru za snachu i bral. Ovšem zda ona bude chtít za tchána jeho, se ve filmu už nedovíme.

Komedie
Československo, 1955, 84 min

Režie:

Bořivoj Zeman

Hrají:

Jaroslav Marvan, Milada Želenská, Jaroslav Mareš, Josef Kemr, Stella Zázvorková, Rudolf Deyl ml., Milena Dvorská, Karol Machata, Helena Loubalová, Vlasta Fabianová, Mária Hájková, Inocenc Březina, Theodor Pištěk, Jaroslav Rozsíval, Branislav Koreň, Emil Bolek, František Filipovský, Stella Májová, Arnošt Faltýnek, Jiří Hurta, Darja Hajská

[vsw id=“OMtlmurPDD0&feature=related“ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

Omlouváme se, ale toto video není možné přehrát na našich stránkách, přejdete-li však na stránky youtube.com, celý film budete moci zhlédnout tam.

i-Senior.cz

Reklama