Seznam.cz umožňuje pohodlné prohlížení internetu ze všech zařízení

zdroj: Seznam.cz, a.s.

Využíváte k prohlížení internetu počítač, tablet či mobil? Pak se vám jistě stává, že když přejdete na jiné zařízení, prohlížeč si nepamatuje procházené stránky. Jednoduše řečeno, to co si prohlížíte na počítači, musíte na tabletu složitě hledat. S tím je však konec. Prohlížeč od Seznamu si zapamatuje vaše nastavení a zpřístupní ho na všech zařízeních, které využíváte.

Reklama

Internetový prohlížeč Seznam.cz přináší další praktickou vychytávku. Umožňuje synchronizovat panely jednotlivých zařízení, které využíváte pro prohlížení internetu. Díky sjednocení panelů už si nebudete muset pamatovat oblíbené stránky. Uživatelský osobní panel s přehledem navštěvovaných stránek je dostupný jak na počítači, tak i na mobilu a tabletu.

Lidé přihlášení do našeho prohlížeče teď mohou pohodlně přecházet mezi svými zařízeními. Například když na telefonu najdete něco, co si chcete koupit, můžete okamžitě přejít na počítač a dokončit nákup na větším monitoru. V prohlížeči od Seznamu se totiž synchronizují otevřené panely mezi všemi vašimi zařízeními,“ vysvětluje výhody Štěpánka Lebedová, produktová manažerka Seznam.cz prohlížeče.

Přecházení mezi panely je možné na libovolném počtu zařízení. Podmínkou je mít nainstalovaný prohlížeč od Seznamu, být přihlášen ke svému e-mailovému účtu a provést synchronizaci. K té vás ostatně navede sám prohlížeč a zvládnete ji během pár kliknutí.

Vyzkoušejte to sami a zjednodušte si prohlížení internetu. Stáhněte si internetový prohlížeč od Seznam.cz. Pro více informací sledujte naší rubriku Kybernetická gramotnost.

Reklama