Senioři v Karlových Varech. Komu to na filmovém festivalu slušelo nejvíce?

Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary

Mezinárodní filmový festival už skončil, letos se v Karlových Varech konal 54. ročník. Každoročně se v rámci festivalu promítá přibližně 150 filmů z celého světa a každoročně nechybí v lázeňském městě celebrita světového formátu, kterou pro rok 2019 byla úžasná herečka Julianne Moore. Ta byla skutečnou hvězdou červeného koberce, avšak její eleganci mohly konkurovat i některé české star. Pojďme se podívat, jak to slušelo našim celebritám, kterým už dávno není dvacet let?

Reklama

Karlovarský filmový festival je událost roku, řada celebrit se na ni připravuje dlouhé týdny, vybírá modely, domlouvá kadeřníky a vizážisty. Dávno už to totiž není jen o filmech, ale také o dalším doprovodném programu, akcí a nejedné party. Přesto červený koberec, tedy den, kdy se většina hvězd sjíždí, je tou nejdůležitější událostí. A na té to slušelo i těm po šedesátce.

Párem k nepřehlédnutí byly jednoznačně sám ředitel festivalu Jiří Bartoška s manželkou Andreou, které se ani nechce věřit, že už oslavila 66 narozeniny. Jejím krásným šatům dodaly šmrnc šperky a především slušivý účes s ofinou. Mikádo totiž sluší každé ženě po padesátce, a to moc dobře ví i manželka Miroslava Donutila, která už také koketuje s šedesátkou. Zuzana Donutilová je krásnou ženou s postavou, jež by jí mohly závidět dámy o desítky let mladší, i proto si může dovolit šaty s odhalenými rameny. Spolu s hercem tvoří půvabný pár, kterému elegance nechybí a který ví, co se na tak slavnostní událost hodí a patří.

Vedle s outfitem nešlápli ani Jaromír Hanzlík s partnerkou Lenkou Kozlovou. Ti sladili šaty s motýlkem a opět starším ročníkům neudělali ostudu. Další, kdo nechyběl na červeném koberci, byla bývalá první dáma Livia Klausová. Ta vzala do Karlových Varů vnoučata a všichni tři byli jako ze žurnálu.

Na filmovém festivalu se objevila také herečka Jiřina Bohdalová a režisérka Helena Třeštíková. Zatímco herečka zvolila do Varů veselý outfit a nebála se barev, přední česká režisérka se zahalila do tmavé, její outfit ale rozrazil květinový pugét, který obdržela od organizátorů k jejím 70. narozeninám.

Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Zdroj: Film Servis Festival Karlovy Vary.
Reklama