S tarotovou kartou X se nelze bránit osudu. Co přinese Kolo štěstí vám?

Tarotové karty, ilustrační obrázek, zdroj: pixabay.com

Kolo štěstí má číslo 10. Tato karta nejlépe vystihuje principy příčiny a důsledku. Velmi často prostřednictvím krizí ve vztazích.

Reklama

Jde o další osudovou kartu. Více se dotýká vztahů mezi lidmi a přes ně především k nám Osud promlouvá. Ptáli-se nadšený tazatel, je-li jeho vztah osudový a vytáhne-li si tuto kartu, máme možnost mu vysvětlit úskalí, dramatičnost a leckdy i zničující nádech osudovosti ve vztazích.

Nevím, kdo kdy přišel s tím, že osudový vztah je výhrou v loterii. Je to téměř vždy katastrofa, která člověka nutí do vnitřní změny za cenu dopadu na dno a dlouhého vyrovnávání se s nastálou situací. Osud nás snadno nachytá na vztah, do kterého nás potřebuje dostat. Citové vztahy jsou nám nejblíže, a proto se stávají nejúčinnější pomůckou Osudu. Vztah typu ani spolu, ani bez sebe, silné emoce, rozchody, vášnivá udobřování – do té doby, dokud není Osud naplněn. Osudový vztah je jako vlak, který když se rozjede, nemáme možnost z něj vystoupit, dokud nezastaví. Ať se děje, co se děje. A děje se hodně.

Jde i o kartou změnovou. Nejen vnitřní změnou nám dává možnost pochopit a správně volit. Nebraňme se Osudu, pokud nám padne tato karta. Problémům ani zodpovědnosti neutečeme. Pokud se řešením za cenu změny nebráníme, čekají nás brzy pouze lepší časy.

Snadno si odvodíme, že spojení s kartou Spravedlnost mluví o zákonu odplaty. Co jsme zaseli, to sklízíme. Pokud je Kolo štěstí kartou konečnou, můžeme se radovat, jde pro nás o dobré řešení. Pokud si vytáhneme spolu s touto kartou karty Císař a Císařovna, čeká nás zmiňovaný osudový vztah.

Klíčová hesla – osudovost, změny, osudový vztah, vývoj k lepšímu

Zdraví – žaludek, dědičné choroby, krevní oběh.

Profese – sociální pracovník, soudce, učitel, lékař, spolu s kartou Ďábel jde o profesi související s mocí.

Poučení – Jednou jsi dole, jednou nahoře.

 

Reklama