Předvánoční soutěž o Deník knihkupce

Ve spolupráci s nezávislým nakladatelstvím dybbuk přinášíme předvánoční soutěž o knižní novinku Deník knihkupce, kterou napsal skotský knihkupec a spisovatel Shaun Bythell.

Reklama

Shaun Bythell je skotský knihkupec a spisovatel, který po studiu práva na Trinity College vystřídal několik zaměstnání. Jednoho dne se ale vrátil do rodného města, kde se stal vlastníkem jednoho z největších skotských knihkupectví, které vede už takřka dvacet let.

Deník knihkupce vypráví příběh muže, který si otevřel nejlépe zásobené knihkupectví na skotském pobřeží. Jenže zákazníci mu komplikují život. Vykřikují, jací jsou milovníci knih, a nikdy nic nekoupí, brouzdají mezi regály a pak si titul stejně pořídí levněji na Amazonu, navštěvují obchod těsně před zavírací dobou, nebo si ti ještě nestydatější klidně sundají boty a na hodiny se uvelebí s kupou knih u krbu. Jenže bez zákazníků to ale bohužel nejde. Autorovy lakonické postřehy plné suchého humoru přinášejí svérázný pohled na obyvatele městečka a lidstvo vůbec.

Knihu vydalo nakladatelství dybbuk

Deník knihkupce od autora Shauna Bythella v České republice vydává nezávislé nakladatelství dybbuk. Nakladatelství se zaměřuje především na náročné čtenáře, kteří při četbě rádi myslí.  Nakladatelství dybbuk vydává kvalitní literaturu z okrajů literárních žánrů, z jazykových minoritních oblastí i z témat nezvyklého myšlení či kontroverzního přístupu k různým jevům.

A právě nakladatelství dybbuk věnuje do soutěže knižní novinku Deník knihkupce, která v těchto dnech právě vychází na českém trhu. Dva soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a budou vylosování, obdrží od nakladatelství dybbuk knihu Shauna Bythella Deník knihkupce.

Soutěžní otázka:

Ve kterém městě se narodil skotský spisovatel Shaun Bythell?

Nápovědu naleznete na stránkách nakladatelství dybbuk.

Správné odpovědi zasílejte emailem na i-senior@email.cz do 8. 12. 2019.

Výhry do soutěže věnuje a jejich distribuci zajišťuje nakladatelství dybbuk.

Deník knihkupce, autor Shaun Bythell, zdroj: dybbuk.cz
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama