Představujeme nové rubriky v podání spisovatelky Evy Tvrdé

Vážení čtenáři, chtěli bychom vám představit naší novou kolegyni, oceňovanou spisovatelku a autorku několika televizních dokumentů, paní Evu Tvrdou.

 

 

 

Spisovatelka Eva Tvrdá vydala mnoho knížek, ve kterých se mimo jiné zaměřuje na život na Hlučínsku (knihy Dědictví, Třešňovou alejí či Nenápadný půvab Slezska), píše novely, romány a povídkové příběhy (Dálka, Okna do pokoje, Hravé příběhy) nebo také prózu o revolucionáři Che Guevarovi (Viva la Revolución?). Cizí ji nejsou ani pohádky, je autorkou knížek Pohádka o červené kostce a Neuvěřitelné dobrodružství panáčků z tvého pokoje.

Jak jste si již mohli všimnout, ve středu vyšla na našem magazínu i-Senior.cz první povídka paní Tvrdé pod názvem Fajne Kafe“. Tato povídka zároveň otevírá pravidelnou středeční rubriku FAJNE KAFE, ve které budou vycházet autorské povídky Evy Tvrdé. Můžete se těšit na příběhy z bestselerových vydání knížek Dědictví, Třešňovou alejí či Okna do pokoje. Jako první čtenáři také budete mít exkluzivní možnost přečíst si zcela nové příběhy přímo z pera paní Tvrdé.

Povídky budou vycházet každých čtrnáct dní. Ale nebojte se, o tvorbu paní Evy nebudete ochuzeni ani ve zbývajících dnech. Rubrika FAJNE KAFE, se bude střídat taktéž s novou rubrikou POHLEDNICE EVY TVRDÉ, kde vás spisovatelka poutavě provede krásnými místy, které stojí za to navštívit.

Je nám ctí uvítat paní Evu Tvrdou v našem redakčním kolektivu a jsme nesmírně rádi, že paní Tvrdá nabízí svou tvorbu právě vám v exkluzivním vydání. Věříme, že se vám příběhy budou líbit a přejeme hezké chvíle strávené čtením.

Více informací o spisovatelce Evě Tvrdé se dozvíte zde.

i-Senior.cz

Reklama