Pánské šperky do společnosti

Manžetové knoflíčky, zdroj: pixabay.com

Pokud se muži vydají do společnosti, je nějaký ten šperk na místě. Nic výstředního ani nápadného, ale jemný módní doplněk si mohou dovolit všichni muži. Mezi pánské šperky se řadí i manžetové knoflíčky – a tady se mohou muži i pořádně vyřádit. Zapomeňte na klasické knoflíčky a klidně si pořiďte manžetové knoflíčky ve tvaru letadla nebo auta.

Reklama

Když se muži hodí do gala

Tak jako ženy mají neomezený výběr nejrůznějších tvarů, barev i materiálů, pokud jde o náušnice – mají to podobně muži u pánských šperků s manžetovými knoflíčky. Pro každou příležitost si mohou vybrat z širokého výběru – a pokud nejde o úplně oficiální událost, mohou být klidně i kreativní. Tento na první pohled drobný detail ale dokáže úplně proměnit pánský outfit. Až budete příště vybírat dárek pro svého muže, zvolte krásný pánský šperk, který ocení. Vybírejte podle toho, co má rád, a klidně může mít místo fádního manžetového knoflíčku třeba auto.

Vzpomínkové knoflíčky

Až budete vybírat pánské šperky a rozhodnete se pro manžetové knoflíčky, zkuste být originální a vtipní zároveň. Víte, že můžete nechat pro svého muže udělat manžetové knoflíčky například s věnováním, vaším nebo jeho jménem nebo na ně nechat vyrýt třeba vaše datum svatby? Takhle se už nikdy nebude moci vymlouvat, že zapomněl na vaše výročí. Takový dárek nejen potěší ale i pobaví – a vaše jméno může zdobit jeho ruku.

Jak je vybírat podle příležitosti

U manžetových knoflíčků je pravidlo, že by se měly vždy hodit k aktuální příležitosti, na kterou je oblékáte. Pokud se chystáte na slavnostní příležitost typu svatba, rodinná oslava nebo například na ples volte manžetové knoflíčky výrazné, lesklé a klidně i s kamínky – a budete v davu nepřehlédnutelní. Naopak pokud je oblékáte do zaměstnání nebo na důležité obchodní schůzky, volte manžetové knoflíčky decentní, pokud možno spíše z matného materiálu.

Abyste vždy vypadali vkusně, dbejte na sladění manžetových knoflíčků také s ostatními šperky nebo barvou košile.

Reklama