Nový realitní portál CINCINK usnadňuje nákup, prodej i pronájem nemovitostí

Realitní portál CINCINK, zdroj: cincink.cz

Hledáte nízkonákladové bydlení na stáří? Přejete si prodat váš dům? Nebo sháníte pronájem zahrádky? Hledání bydlení, zájemců ke koupi nemovitosti či volných pozemků usnadní nový realitní portál CINCINK.

Reklama

Koupě či prodej nemovitosti je poměrně složitý proces, který vyžaduje komplexní soubor znalostí v oblastech práva, realitního trhu i oceňování nemovitostí. Pokud nemovitost kupujeme či prodáváme jednou za život, nikdo nepředpokládá, že do detailu budeme znát veškeré úkony a budeme si s vyřízením obchodu naprosto jistí. Bez realitního makléře se proto téměř vůbec neobejdeme.

Situace se ale mění a díky vývoji nových služeb můžeme k nákupu a prodeji nemovitosti přistupovat více samostatně. Respektive s rychlým a efektivním využití odborníků. K tomu slouží nový realitní portál CINCINK, jehož silným partnerem je Komerční Banka.

Snadný prodej nemovitostí s inzercí zdarma

Realitní portál CINCINK nabízí prodej i pronájem nemovitostí. Na webových stránkách naleznete tisíce nemovitostí k prodeji z celé České republiky. Výhodou je vkládání inzerce zdarma! Pokud tak chcete nabídnout svůj pozemek, byt či dům k prodeji, stačí se pouze na portálu CINCINK registrovat a vložit svou nabídku.

K vytvoření inzerátu poskytuje realitní portál celou řadu služeb, které pomohou s úspěšným prodejem nemovitosti. Které služby to jsou?

  • Nafocení bytu.
  • Odhad ceny nemovitosti.
  • Zhotovení 3D plánku bytu.
  • Napsání poutavého inzerátu.
  • Právní služby a daňové poradenství.

Atraktivitu inzerátu zvýší poutavý text i nafocení bytu

Současný stav realitního trhu s vysokou poptávkou po bytech sice přeje prodávajícím, neznamená to však, že inzerát na prodej bytu bude automaticky úspěšný. Špatně formulovaný inzerát totiž může v inzertní nabídce viset i dlouhé měsíce. Zájemce přiláká správně napsaný a strukturovaný text inzerátu i profesionální nafocení bytuPři focení interiéru vždy dbejte na detaily a nezapomeňte na úklid. Zájemce, kteří jsou ochotni za byt si připlatit, lehce odradí nepořádek a dojem neudržované nemovitosti.

Stanovte správnou cenu nemovitosti

Neméně důležitým faktorem je správné nastavení ceny nemovitosti. Ačkoliv si každý prodávající přeje nemovitost prodat za co nejvyšší cenu, ne vždy je to možné. Zákazníci nejsou hloupí. Neúměrně nadhodnocené ceny trh relativně rychle pozná. To se odrazí nízkým zájmem ze stran kupujících. Proto se před prodejem informujte o cenách nemovitostí ve vaší lokalitě nebo si nechte provést odhad ceny nemovitosti a o finální ceně se poraďte s odborníkem.

Nákup nemovitostí bez starostí

Lehce odlišná situace panuje u zájemců o nákup nemovitostí. Starosti dělají především majetkoprávní otázky, technický stav nemovitosti či její financování. I zde ale můžete být v klidu. Pokud si nemovitost vybíráte na realitním portálu CINCINK, můžete využít odborné služby, které zahrnují:

  • Technickou inspekci nemovitosti.
  • Právní služby
  • Daňové poradenství.
  • Úschovu financí.
  • Pomoc s financováním nemovitosti.

Technická inspekce prověří skutečný stav nemovitosti

Vyhlédli jste si mezi inzeráty byt či dům přesně podle vašich představ? Nevíte, jestli uvedené údaje odpovídají skutečnému stavu? Přejete si mít stoprocentní jistotu? Pak vedle samotné prohlídky využijte technickou inspekci nemovitostiInspekce prověří technický stav nemovitosti a upozorní na případná rizika oprav a dalších investic.

Právní služby pro přehledné a bezpečné uzavření smluv

Dohodli jste se s prodávajícím na kupní ceně? Přejete si provést zhotovení či kontrolu kupní smlouvy? Rádi byste využili návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí? V tom případě využijte právní služby zkušených advokátů, které zprostředkuje realitní portál CINCINK.

Jak financovat nákup nemovitosti?

Nejdůležitější otázkou před samotným nákupem nemovitosti je: Jak nemovitost financovat? Ačkoliv podstatnou část financí pokryje hypotéka, zásadní jsou vlastní úspory. Výše úspor totiž významně ovlivňuje, o jak vysokou hypotéku můžete zažádat i to, zda hypotéka bude schválena. Dávno jsou totiž pryč doby, kdy hypotéka mohla pokrýt stoprocentní hodnotu kupované nemovitosti. Vlastní úspory jsou tak naprosto nezbytné.

Reklama