Nalaďte si Fénix Rádio ještě dnes

Rádi bychom vám představili nové internetové rádio, které od dnešního dne vítáme mezi našimi partnery. Někteří už možná znají, jiní ještě ne Fénix Rádio, které vysílá od 1. srpna 2012 z Roudnice nad Labem. Je tu pro své posluchače od pondělí do neděle od rána do noci.

 

A hned z úvodu musím zmínit, že pro aktivní seniory tu máme skvělou nabídku. Můžete totiž i vy začít spolupracovat s Fénix Rádiem jako redaktoři či moderátoři. A pokud to máte do Roudnice nad Labem trochu dál, pak nezoufejte. Stačí mít doma skype a i přes tuto moderní vymoženost se můžete do vysílání zapojit.

Pokud nejste zrovna extroverti, co by chtěli bavit posluchače, pak se můžete podílet alespoň na „playlistu“. Každou sobotu od dvanácti do jedné hraje dechová a lidová hudba na přání. Stačí tedy do rádia zavolat či napsat vaši oblíbenou píseň a pak už jen v pohodlí domova poslouchat.

Fénix Rádio vás také překvapí svým pořadem o vaření s hvězdnými hosty. Pořad Ambrosia si budete moci připomenout v nejbližší době i u nás. Pokud však vaření raději přenecháte jiným, pak si můžete každou neděli odpoledne poslechnout rozhovor s někým ze světa celebrit.

A čím vás Fénix Rádio baví?

Nabízí posluchačům velkou škálu pořadů, které jsou zaměřené na všechny věkové kategorie. Z písniček uslyšíte hlavně především hity, které máte rádi.

MALÝ FÉNIX – pohádky, písničky a říkadla pro vaše malé andílky a ďáblíky

WEEKLADY – čas věnovaný těm, které si ho zaslouží a jsou často opomíjeny

NA ČEKANÉ – extra směs pro milovníky lidových písní a dechovek

HVĚZDY JAKO HVĚZDY – hvězdy v rádiu Fénix na návštěvě

………

Přejeme vám pěkný poslech ke čtení internetového magazínu i-Senior.cz. Takže nalaďte na internetu Fénix Rádio, které si pustíte na našich stránkách v pravém horním rohu.

 

 

Reklama