Kdy je pozdě na to stát se modelkou? Ani sedmdesátka nemusí být stopkou

Foto: Pixabay

Myslíte, že je pozdě na to stát se modelkou? Většina českých modelek, mluví o „modelkovském“ důchodu už po třicítce. Ve světě ale není nic neobvyklého, aby v záři reflektorů zabodovaly i ženy po padesátce. V dnešním článku vám představíme jednu, která do světa modelingu vstoupila až těsně před 70. narozeninami.

Reklama

Rosa Saito je 71letá japonská modelka, která se nebála novou kariéru odstartovat i přes značně prošedivělé vlasy a pokročilý věk. Překážkou jí nebyla ani na modelku malá výška, a to 168 cm. Prozatím se úspěšně brání i jakémukoliv nepřirozenému vylepšování svého vzhledu, důležité je pro ni zůstat takovou, jakou ji příroda stvořila. Sama se sebou je spokojená a cítí se krásná.

Před kariérou modelky byla Rosa Saito zahradnicí, svou péči věnovala květinám, které ji pomáhaly najít rovnováhu ve strastiplném životě. Už od mládí se starala o svou těžce nemocnou maminku, později pak jako matka tří dětí přišla o manžela a veškerá péče o rodinu opět padla na její bedra. I proto říká, že nyní je ten správný čas, kdy se stará hlavně sama o sebe.

Kuráž japonské modelce rozhodně nechybí, podívejte se na fotografie, které sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

Reklama