Jak si udržuje postavu Eva Holubová? I před šedesátkou vypadá stále šik

Eva Holubová letos oslavila 59. narozeniny, a přesto má postavou, kterou by ji mohly závidět ženy o mnoho let mladší. Kromě štíhlé postavy se herečka pyšní i skvělým smyslem pro humor, což dokazuje nejednou rolí, kterou ztvárnila. Jde z role do role a optimismus ji neopouští. Pozitivní energii lidem předává stále, a to nejen prostřednictvím divadelních her a filmů, ale i instagramu.

Eva Holubová jde z role do role, jen letos ji můžeme vidět ve třech filmových novinkách. Pokud jste v kinech nestihli premiéru snímku Tátova volha, pak můžete právě teď vyrazit na film Dvě nevěsty a jedna svatba.

Herečka zazářila v mnoha filmech, jako jsou například Knoflíkáři, Pelíšky, Skřítek, Pupendo, Účastníci zájezdu, Líbáš jako Bůh nebo Instalatér z Tuchlovic. Za snímek Ene bene byla oceněna Českým lvem v kategorii herecký výkon ve vedlejší roli. Poprvé se objevila ve studentské komedii Tomáše Vorla To můj Láďa v roce 1981.

Do třídy na DAMU chodila s Rodenem i s Chýlkovou

Už na gymnáziu ji to táhlo k divadlu více než k učení. I proto byla součástí několika amatérských souborů. Po maturitě se hlásila na DAMU, kam ji vzali až na třetí pokus. Díky tomu se dostala do třídy se spolužáky, jako jsou například Karel Roden, Ivana Chýlková nebo Jitka Asterorová.

Kromě desítek úspěšných filmových snímků září Eva Holubová také v nejedné divadelní hře. Diváci si ji zamilovali v úspěšné komedii Nahniličko i v zájezdové talk show Co jinde neuslyšíte.

Herečka působí na sociálních sítí a natáčí oblíbené instastories

Eva Holubová jde s dobou a sociální sítě jí nejsou cizí. Už druhým rokem působí na instagramu, kde se svými fanoušky sdílí rodinné zážitky, střípky z divadelních parket i snímky z minulosti. Dokonce se u ní na profilu dočkáte i takzvaných instastories, což jsou krátká videa, která je možné zhlédnout nejdéle do 24 hodin od natočení.

A právě na jejím instagramu se dozvíte, že hnát se za dokonalou postavou a trápit se dietami je nesmyslné.  Mnohem lepším způsobem je přestat být rozežraný a začít se hýbat. Herečka nedá dopustit na plavání, jógu a metodu metabolit balance. Jak píše sama Eva Holubová na své sociální sítí: „Metoda metabolit balance je „hubnutí jídlem,“ žádný drasťárny a úspěch spočívá v tom, že jíte, co prospívá vašemu tělu, co vám dělá dobře.“ I díky tomu vypadá česká herečka stále k světu.

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Reklama