Jak nejlépe balit zásilky v e-shopu?

Krabice, zdroj: allinpackaging.cz

Majitelé e-shopů si uvědomují, že dodání zboží je jedním z klíčových prvků budování loajality zákazníků. Proto online obchody věnují stále větší pozornost způsobu, jakým jsou dodávané produkty baleny. Bezpečné, funkční a estetické balení je jedním z nejdůležitějších článků v dodavatelském řetězci v kontextu budování vztahů se spotřebiteli.

Reklama

Jak efektivně balit zásilky?

Na velikosti záleží

Přeprava malých produktů ve velkých baleních nejenže vyrušuje zákazníky a vystavuje zboží poškození, ale také zvyšuje náklady na dopravu. Při přípravě zásilky k odeslání se proto ujistěte, že používáte správnou velikost krabice, která umožňuje dostatečné zabalení, ale není příliš velká pro produkt uvnitř.

Produkt řádně zabezpečte

Přijetí zásilky s poškozeným produktem zákazníkem není nejlepší způsob, jak si vybudovat jeho loajalitu. Proto je stejně důležitá jak úprava velikosti krabice i kvalita materiálu, ze kterého byla vyrobena. Kromě toho věnujte pozornost tomu, jak je naplněna, aby byla zajištěna odpovídající ochrana přepravovaného předmětu.

Použijte obalový materiál, který se snadno recykluje

Bez ohledu na to, zda se zajímáte o klimatický summit, či nikoli, být zelená je v módě. Používáte-li recyklovatelné obalové materiály, prospívá to nejen životnímu prostředí, ale také vašim zákazníkům dává lepší pocit, když si kupují vaše výrobky.

Používejte praktické a jednotné obalové materiály

Moderní spotřebitelé dávají přednost pohodlným řešením. Obal by proto měl být snadno otevíratelný a stejně snadno vyhoditelný (např. Snadno skládací na rovný a malý povrch). Z důvodu třídění odpadu je také důležitá jednotnost balení v zásilce. Je dobré, když je přepravní obal vyroben ze stejného materiálu jako krabička, ve které je zboží zabaleno z výroby. Díky tomu se spotřebitelé mohou obalu rychleji zbavit a zlikvidovat jej na jednom místě.

Pořiďte si kvalitní obalové materiály

Abyste se mohli řídit radami výše, je potřeba mít zásobu obalových materiálů, které splní požadavky na rozměr, tvar i kvalitu. Takové materiály pořídíte s All In Packaging. Tento velkoobchod pro obaly poskytuje celou řadu druhů obalů jako lahve, kelímky, rozprašovače, tuby, kartonové krabice a různé jiné. Můžete si vybrat z bohaté nabídky nebo vytvořit jedinečný design. Pomůžeme vám zrealizovat jakékoliv nápady týkající se balení produktů. Stejně tak všechny další služby, jako tisk etiket nebo plnění obalů, jsou vám k dispozici na jednom místě. Veškeré obaly si snadno objednáte přes internet. All Packing je spolehlivý dodavatel, který garantuje rychlé dodání zboží. Minimální objednávka je velmi nízká.

Staňte se partnerem All Packing. Vyrábíte nebo prodáváte obalové materiály? Díky All In Packaging dokážete oslovit velké firmy i zákazníky, kteří nakupují v malých množstvích. Stát se partnerem All In Packaging je jednoduché – není třeba nic víc, jen dodat informace o produktech a skladových zásobách.

Reklama