Hana Zagorová nemá strach ze stárnutí. V novém videoklipu se dostala do léčebny

Zdroj: Facebook Hany Zagorové

Máte strach ze šedých vlasů? Počítáte, kolik vám zbývá času? Hledáte si vrásky okolo očí? Pak jste nejspíš ještě neslyšeli novou písničku od Hany Zagorové s názvem Já nemám strach, kde zpěvačka říká, že: „Nějak bylo, nějak je a tím to končí.“ Není proto důvod bát se stárnutí.

Reklama

Píseň Já nemám strach napsal pro Hanu Zagorovou její mladší kolega Marek Ztracený. Textem zpěvačka vtipně reaguje na dnešní dobu plnou stresu, kdy neustále za vším spěcháme a kdy hlavní doménou našeho života by měla být dokonalost, krása, mladistvost a svěžest, a to i v pokročilejším věku.

K písni nechybí ani humorný videoklip, který vás zavede do léčebny na skupinovou terapii workoholiků. Tato scéna se až nápadně podobá scénám z kultovního filmu Přelet nad Kukaččím hnízdem od Miloše Formana. Nebojte, sanatorium ale není v klipu žádným pochmurným místem, Hana Zagorová vás svým optimismem a elánem do života ujistí, že není nutné řešit věk a obávat se toho, že vám jednou bude zbytečně moc let. Nekoukejte dozadu, ale ani vpřed, žijte tady a teď.

Více z písně Já nemám strach uslyšíte ve videoklipu, který byl vydán minulý měsíc a ve kterém nechybí i třeba oblíbený moderátor, režisér a herec Ondřej Sokol, mladičká herečka Sára Sandeva, Miroslav Oupic, Vindy Krejčí, Libor Hořejší nebo Boris Búrik.

Reklama