Ewa Farna slaví narozeniny. Radost rozdává všem generacím

Právě dnes slaví narozeniny česko-polská zpěvačka Ewa Farna. Kdo by si myslel, že Ewu obdivují pouze mladší generace, bude na omylu. Úspěšná zpěvačka má totiž zástupy fanoušků i mezi seniory. Podívejte se na zlomek úspěchů, které Ewa Farna dokázala, i na to, jak rozdává radost seniorům.

Populární zpěvačka Ewa Farna zahájila hudební kariéru ve svých 13 letech, v roce 2006. Ke zpěvu a hudební výchově byla ale vedena již od útlého dětství. Pěvecký talent a především pracovitost se mladé Ewě vyplatil. Ewa Farna je držitelkou desítek prestižních polských i českých hudebních ocenění. Oceňovány jsou jak její singly, tak i videoklipy. Za svou dosavadní kariéru vydala celkem 14 českých a polských alb.

V roce 2013 byla Ewa Farna historicky nejmladší porotkyní České superstar. Roli porotkyně skvěle zvládla také v polské pěvecké soutěži Idol. V minulém roce vydala zpěvačka autobiografický dokument s názvem Ewa Farna 10: Neznámá známá, který mapuje deset let její kariéry. V dokumentu Ewa poodkrývá své soukromí, ukazuje svou pracovitost a odhodlání k novým výzvám. Letos zároveň uskutečnila nezapomenutelný koncert s Janáčkovou filharmonií Ostrava, který se konal v ostravském Gongu.

Kromě aktivního koncertování, mohou fanoušci Ewu Farnou slyšet každou sobotu v polském rádiu, ve kterém má svůj pořad. A v příštím roce uvidíme Ewu také ve filmu, na jehož natáčení se právě v těchto dnech podílí. Dalo by se říct, že Ewě vychází vše, do čeho se pustí. A to ji jen a jen přejeme. Navíc vše, respektive pouhý zlomek ze všech aktivit, které jsme vyjmenovali, stihla Ewa do svých 25 let. Netroufáme si ani odhadovat, co ještě dokáže, a na co vše se můžeme těšit.

Ewa Farna rozdává radost seniorům

A pokud si myslíte, že zpěvačku poslouchá pouze mladé generace, budete na omylu. Při pražské premiéře dokumentu Ewa Farna 10: Neznámá známá, které jsme se zúčastnili, proběhla se zpěvačkou příjemná beseda. A právě na ní vystoupila z publika přibližně šedesátiletá dáma, která Ewě Farne poděkovala za její tvorbu, inspirativní texty a skvělou hudbu, jenž obohacuje její život. A tato dáma není sama. Například v projektu Ježíškova vnoučata vyslovilo přání mnoho seniorů, kteří by se rádi setkali právě s Ewou Farnou. A co osud nechtěl, před loňskými Vánoci Ewa navštívila třinecký domov seniorů Pohoda, kde se setkala s paní Wandou a Maruškou. Oběma seniorkám udělalo setkání obrovskou radost a vykouzlilo úsměvy na tváři.

K dnešním 25. narozeninám přejeme Ewě vše nejlepší, mnoho úspěchů, inspirace, pozitivní energie a stále zlaté srdce, které má opravdu na pravém místě.

Setkání Ewy Farne s paní Maruškou a Wandou v třineckém domově seniorů. zdroj: www.facebook.com/ewafarna/

Reklama