Detektivní thriller Tma: Napínavá kniha, která čtenáře provede strachem i bezmocí

Tma, foto: Jiří Aujezdský

Detektivní thriller Tma je třetí knihou bestsellerové trilogie od francouzského spisovatele Bernarda Miniera. Stejně jako u předchozích dvou vydání knih Mráz a Kruh děj čtenáře doslova pohltí. Přejete si s hlavní hrdinkou zažít napětí, strach i okamžiky bezmoci? Pak Tmu nebude chtít dát z ruky.

Reklama

Knihou Tma navazuje Bernard Minier na svá dvě předchozí úspěšná díla Mráz a Kruh s hlavní postavou detektivem Martinem Servazem. V tomto díle napínavé trilogie nás nervydrásající detektivka zavede k půvabné rozhlasové moderátorce Christine, jíž si někdo lstivým a rafinovaným způsobem rozhodl zdiskreditovat a přivést k šílenství. Christine nevěří sousedé, kolegové v práci, policie, přítel, ani nejbližší rodina. Existuje ze strašlivé situace východisko?

Shodou okolností se detektiv Martin Servaz, který podstupuje rekonvalescenci v policejní léčebně, dostává na stopu bývalému případu záhadné sebevraždy, při níž mohlo být vše jinak, než je v oficiálních záznamech. Vyšetřování odhaluje možnou manipulaci s obětí a dohnání k otřesné sebevraždě někým z okolí oběti.

Je v podobné roli, úspěšné, ale nyní diskreditované ženy i půvabná Christine? Kdo se Christine snaží zničit? A uchrání si svůj život? Na co přijde Martin Servaz? To jsou jen některé otázky, které si při čtení budete klást.

Tma, foto: Jiří Aujezdský

Vychutnejte si detektivní thriller z pera světového autora

Detektivní thriller Tma je opět čistokrevným počinem Bernarda Miniera, který u čtenáře umí vyvolat napětí, strach i pocity bezmoci. Thrilleru nechybí zápletka a hlavně pravidelně eskalující napětí, při kterém se čtenářům doslova tají dech.

Na více než 600 stránkách prožijí čtenáři napínavý příběh, který nutí k zamyšlení: „Co, když jsou naši blízcí jiní, než se zdá?“ Bernard Minier bezesporu patří k nejlepším současným spisovatelům, jenž světová literatura nabízí.

Knihu vydalo nakladatelství XYZ ve společnosti Albatros Media a.s.

Právě vychází Noc – čtvrté pokračování detektivky s Martinem Servazem

Přečíst si můžete i současné knižní novinky Bernarda Miniera, které po Tmě vyšly. Přibližně půl roku je dostupné české vydání knížky Zkurvenej příběh“, který je naprosto nezávislý na předchozí Minierově tvorbě, a ve kterém nevystupuje detektiv Martin Servaz.

Naopak na detektivní trilogii Mráz, Kruh a Tma navazuje knižní novinka Noc, ve které se detektiv Martin Servaz opět pouští na stopu nebezpečného masového vraha Juliana Hirtmanna. Knižní novinka Noc vychází 22. 2. v nakladatelství XYZ. Všechny knihy pořídíte na www.albatrosmedia.cz.

Reklama