Dění na východě nedá spát českým celebritám. Co si o válce na Ukrajině myslí Eva Holubová?

Ukrajina zmítaná válkou nedá spát mnohým, napříč Českou republikou jsou pořádány finanční i hmotné sbírky a řada lidí dokonce nabízí i své domovy uprchlíkům. Podporovat se snaží také české celebrity, a to nejen svým vlivem na sociálních sítích. Jednou z nich, která nesouhlasí s aktuální situací na východě, je Eva Holubová.

Oblíbená česká herečka Eva Holubová minulý týden oslavila 63. narozeniny, to ji však nezastavilo v tom, aby nadále podporovala Ukrajinu a na svých sociálních sítích sdílela pomoc, své myšlenky a pocity. Na instagramovém profilu se válce na východě Evropy věnuje od samotného počátku, kdy své sledující vyzývala ke sdílení organizací, které pomáhají lidem na Ukrajině.

„Dobrý den. Asi jenom krátce, nemám slova. Vidím a jsem hrdá, jak jsme se zapojili do pomoci Ukrajině, jednotlivci, iniciativy, naši politici, koncert pro Ukrajinu samozřejmě spojený se sbírkou…. Ale pak je tady to jenže!!! Přijde noc a já nemůžu nemyslet na to, co se tam děje, jak se tam vraždí…. Není to válka, je to vražděni, je to genocida.“ Píše na instagramovém profilu Eva Holubová.

Herečka mnohdy bez servítek komentuje dění v zemi zmítané válkou. Píše o svých pocitech, které se dle komentářů často shodují s těmi od jejích sledujících, vyzývá k finanční i hmotné pomoci a především k soudržnosti.

Zdroj: Instagram

Reklama