Změna je život

S příchodem nového času jsme se rozhodli dodat vašemu oblíbenému magazínu trochu více energie. Večery se nám teď budou prodlužovat, a tak nesmíme dopustit, aby na vás lehla podzimní deprese. Proto změny, ať už na webu i-senior.cz nebo ve vašem životě, přijměte jako změny k lepšímu.

Jak totiž říká kniha Kam se poděl můj Sýr? od Spencera Johnsona, změny se v našem životě dějí proto, aby nás posunuly o něco dál, a je jen na nás, jestli změnu přijmeme a ten krok vpřed uděláme, nebo se budeme snažit změnu co nejvíce potlačit či ignorovat, a pak budeme posunuti zase jenom o krok vzad.

Pokud byste přece jen patřili k těm pesimistům a stěžovatelům, kteří změny ze srdce nenávidí, pak doporučuji příběh čtyř postaviček, myšek Čmuchalky a Cupitalky a lidiček Leňa a Beňa, ze zmiňované knihy Kam se poděl můj Sýr?, kde autor knihy použil sýr jako metaforu toho, po čem v životě toužíme, a bludiště je v podstatě náš život. Je to místo, kde hledáme své touhy. Právě na čtyřech hlavních hrdinech vidíme, jak bychom měli v životě, když přijde změna, postupovat a jakého chování se určitě vyvarovat.

Proto doufáme, že provedené změny přijmete jako změny k lepšímu a zachováte nám přízeň i nadále.

i-Senior.cz

Reklama