Změna je účes

Změna je život. To možná ano, ale většina z nás se dlouho musí přemlouvat k radikálním změnám, ať už našeho zevnějšku nebo našeho stylu života. Dnes bude ale řeč právě o tom prvním zmiňovaném. Nežijeme přeci proto, abychom celý život chodili v jednom oblečení a na hlavně měli jeden a ten samý účes už od mládí.

Na internetu, v časopisech i všude možně v reklamách vidíme spoustu krásných účesů, které občas zatoužíme mít i my, a tak titulky v podobě Účesy 2013, nás lákají jak vosu na med. Jenže odhodlat se k nějaké radikálnější změně, chce pořádnou dávku odvahy. A co když ten či onen účes je hezký jen na ostatních a my budeme mít na hlavě pouze seschlou slámu?

Od toho tu jsou přeci odborníci

Ano, kadeřníci a kadeřnice. To jsou ti na slovo vzatí, kteří by nám měli poradit a ostříhat tak, abychom se líbili nejen sami sobě, ale i okolí. Jenže z vlastní zkušenosti vím, že ne vždy právě oni ví, co je pro nás to pravé. Občas tak chodíme ze salonů se slzami v očích a horko těžko se smiřujeme s tím, co nám na té hlavě udělali.

Proto vám dnes představíme jeden všem dobře známý a vždy téměř univerzální účes, zvaný mikádo.

Mikádo se hodí ke každé příležitosti, v každém věku a téměř všem. Máte-li tedy rovné nepoddajné vlasy, pak zvažte hladké dobře střižené mikádo, pokud však patříte k těm, co se vlasy vlní, zkuste rozvernější účes, kde jsou vlasy sestříhané. Ale věřte, že mikádo je jak ideální účes pro všechny, tak i ideální na každé roční období. V létě se nebudete potit, ale ani naopak v zimě vám nebude zima, protože vlasy u mikáda nejsou až tak vystříhané jako u krátkých účesů.

Bude-li tedy pro vás letošní rok, rokem inspirujícím a v něčem novém, pak zkuste na internetu zadat dámské účesy či naopak pánské účesy a s tou pravou fotografií dojděte do kadeřnictví. Určitě vám rádi poradí, zda váš vysněný sestřih bude pro vás ten pravý či naopak se hodíte k univerzálnímu mikádu. A pokud se přeci jen změna k lepšímu nepovede. Pak nevězte hlavu, vlasy přece dorostou.

Reklama