Zážitky jako originální dárek

Milí rodiče, babičky a dědečkové.
Vybíráte dárek pro svého odrostlého potomka, vnučku či vnuka k příležitosti narozeninové oslavy, Vánoc nebo se dokonce ve vaší rodině chystá svatba?

Pravděpodobně tyto příležitosti často řešíte obálkovou metodou. Dárek v podobě obálky plné peněz je sice dárkem užitečným, ale často se na něj velice rychle zapomene.

Chtěli byste tento dárkový stereotyp změnit? Nabízí se vám jedna z možností moderní doby, své blízké můžete překvapit dárkem v podobě věnovaného zážitku.

 

Zážitky jako originální dárek

Na prodej zážitků se na tuzemském trhu soustředí zážitková agentura ESENNCE.cz. Jedná se o agenturu, která nabízí široké spektrum zážitků pro děti, ženy i muže všech věkových kategorií.

Stačí vybrat jen ten správný zážitek, o kterém si myslíte, že je nejvhodnější pro vaše blízké. Následně provést objednávku přes internet, nebo telefon. Balíček vám ESENNCE.cz doručí do následujícího dne v pěkné červené krabičce se stužkami, uvnitř se nachází Vámi vybraný zážitek ve formě průvodního dopisu, který obsahuje konkrétní informace o příslušném zážitku. Tu nejdůležitější část krabičky však představuje zážitkový certifikát, na jehož základě obdarovaný provádí rezervaci svého zážitku. Termín prožití darovaného zážitku si určuje obdarovaný sám, nemusíte si tedy dělat starosti.

Jaké zážitky jsou populární?

Nabídka zážitků je opravdu velmi bohatá. Pro děti, které tráví málo času v přírodě je určen například zážitek s poníky, nebo pro sportovně založené děti je určen kurz golfu. Můžete jim také věnovat víkendový pobyt v aquaparku, kde si užijí spoustu legrace.

Všechny ženy jistě rády ocení bez rozdílu věku například medovou nebo čokoládovou masáž, při níž mohou relaxovat a zapomenout na všední shon a starosti.

Vybíráte-li zážitek pro muže, ať pro syna či vnuka a víte, že je velkým fanouškem silných strojů, můžete ho obdarovat nejen jízdou v Hummeru, kdy se ujímá role řidiče tak velkého auta a projíždí se po drsném terénu. Silnými stroji nejsou vždy myšlena jen auta, ale také letouny, tak proč svému vnukovi místo letadélka z hračkářství nekoupit například let větroněm nebo oblíbený letecký trenažér, který simuluje řízení Boeingu 737. A co teprve koupel v pivu jako dárek pro muže! Darujte návštěvu v některých pivních lázních, kde se milovník piva bude cítit jako v ráji.

Nezapomínejte ani na sebe

V neposlední řadě nesmíte zapomínat sami na sebe, role babiček a dědečků v dnešní uspěchané době není vůbec jednoduchá při častém hlídání nezbedných vnoučat, které stále vyžadují pozornost. Dopřejte si chvíle odpočinku a udělejte si radost. Věnujte si například zážitek v podobě letu balónem. Na vlastní kůži zažijete jaké je to plout po obloze a při pohledu na krajinu z výšky se vám bude tajit dech.

Ukažte svým blízkým, že jste člověkem moderní doby a věnujte zážitkový dárek. Výběr záleží pouze na Vás, ale věřte, že vaše okolí bude překvapené.

Reklama