Zahradní krby se stihnou hravě postavit během letní sezony

Zahradní krb, zdroj: krbymorava.cz

Zachtělo se vám grilování, pečení i rožnění během krásných letních dnů a váš současný přenosný gril vám už nestačí? Není problém objednat si zahradní krby u specializovaného výrobce, který dodává veškeré komponenty a pomůže vám i se samotnou stavbou. S pomocí zkušených stavebníků a konstruktérů budete mít svůj vlastní krb vmžiku hotový. Užijte společné posezení s přáteli a rodinou u krbu na zahradě a prodlužte si tak den i při večerním posezením.

Reklama

Stačí si vybrat místo pro zahradní krby a typ podle galerie

Nahlédnete-li do fotogalerie již postavených zahradních krbů, možná se vám následně bude snáze vymýšlet váš vlastní originální typ. Poté si nalézt vhodné místo, kde například kouř z kouřovodu nebude škodit vzrostlým stromům, sousedům nebo interiéru u otevřených oken. Krb může stát v rohu zahrady, pod pergolou, nebo se pro něj dá postavit extra přístřešek. Nezapomeňte na dostatek vhodného místa pro posezení, aby obsluha nemusela odebíhat příliš daleko od společnosti. Vždyť i pozvaná návštěva se bude ráda koukat do otevřeného ohniště a nasávat příjemnou vůni připravovaných pokrmů.

Smažená masa, drůbeží, vepřové, hovězí, klobásky, sýry, zelenina – fantazii se meze nekladou, záleží na umu hospodyňky či hostitelů. Pro jednodušší připravování je součástí nerezových grilovacích souprav i motorek. Zahradní krby nemusejí složit pouze ke grilování. Lze je vybavit rovněž udírnou nebo plotnou, která slouží ideálně pro přípravu steaků či rozmanitých placek. Zahradní krb je zkrátka nedílnou součástí venkovních kuchyní. Vždyť nač trávit pěkné slunné dny uvnitř domu v kuchyni, když si díky zahradním krbům můžete obědy a večeře připravovat venku. Pozvěte si hosty k netradiční party u otevřeného ohně, uvidíte, jaký budete mít úspěch!

Reklama