Začíná Ostravský knižní veletrh: Novou detektivku představí Eva Tvrdá

Nemáte program na nadcházející víkend? Pokud jste z okolí Ostravy pak určitě navštivte Ostravský knižní veletrh, který se koná tento víkend na výstavišti Černá louka. 

 

 

 

Eva Tvrdá představí detektivku odehrávající se v Ostravě

Na již sedmém Ostravském knižním veletrhu představí svou novou knihu prozaička Eva Tvrdá, jejíž povídky máte možnost číst na magazínu i-Senior.cz.

Nová detektivní kniha nese název „Mrtvou neměl nikdo rád“. Děj detektivky se odehrává v současné Ostravě. Detektivní žánr zařadila paní Tvrdá do své tvorby vůbec poprvé. Knihu vydává nakladatelství Littera Silesia.

Hlásím se touto knihou k proudu Silesia Noir, který vzniká v polské části Horního Slezska, kde vycházejí detektivky temné jako Slezsko samo. Moje kniha sice postrádá brutalitu, temná ale je,“ říká autorka Eva Tvrdá.

Beseda a autogramiáda Evy Tvrdé

Představení detektivky Mrtvou neměl nikdo rád, společně s besedou a autogramiádou Evy Tvrdé proběhne v sobotu 4. března v 11 hodiny. Po celou dobu výstavy se navíc můžete s autorkou osobně setkat ve stánku nakladatelství Littera Silesia.

Ve stejný den od 17 hodin se uskuteční beseda Eva Tvrdé a Markéty Hejkalové, na které se dozvíte mnoho zajímavých informací nejen o detektivkách. Besedu bude moderovat známý záhadolog Arnošt Vašíček.

Výhodné vstupné

Zakoupením vstupenky na knižní veletrh zároveň můžete navštívit veletrh cestovního ruchu a svatební veletrh, který se na výstavišti Černá louka koná souběžně s knižním veletrhem. Cena vstupného na knižní veletrh je pro seniory 50 Kč.

Zdroj: Eva Tvrdá
Reklama