Za odpočinkem do vinic Jižní Moravy

Rádi byste vyrazili se svým partnerem na výlet, poznali nová místa, dopřáli si chvíli relaxace a odpočinku, jenže nevíte kam?

Máme pro vás řešení. Vyzkoušejte víkendové pobyty pro dva. Ovšem proč cestovat za plné ceny, když je možnost využít tolik oblíbených slevových akcí.Na internetovém portálu Slevoteka.cz si můžete vybrat z nepřeberného množství pobytů na krásných místech.

Zmíníme jeden příklad za všechny, a to víkendový pobyt na Jižní Moravě v útulném penzionu U Ivana hned naproti vinnému sklípku. Pobyt je spojený s návštěvou již zmíněného vinného sklípku, degustací vín s odborným výkladem sklepmistra a konzumací výborného jídla a ještě lepšího vína v neomezeném množství. Na výběr je buď jídlo selského stylu, které zahrnuje bůček, tlačenky, uzené škvarky, sýry a další delikatesy podávané v průběhu celého večera nebo si můžete dopřát masové a sýrové mísy. Aby toho nebylo málo, za malý příplatek je možnost venkovního grilování vepřové kýty. K tomu všemu vám večer dle přání zpestří živá cimbálová muzika.

Druhý den po snídani je ideální čas vyrazit na pěší nebo cyklistický výlet. Nabízí se hned několik možností. Jelikož penzion U Ivana je v obci Bořetice, můžeme se vydat přes sluncem zalité vinice na blízké Kraví hory, odkud je nádherný výhled do širého okolí plného vinic a malebných obcí.

Jestliže máte rádi trochu historie, určitě nemůžete vynechat nedalekýLednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. A pokud toužíte po trošce adrenalinu, není nad to vyzkoušet jedinou bobovou dráhu na Jižní Moravě, a to v obci Němčičky. Samotná dráha se smysluplně klikatí mezi vinohrady.

Romantický víkend pro dva na Jižní Moravě plný odpočinku, dobrého jídla a pití určitě stojí za to. A jestliže toužíte například po horách, lázeňských procedurách a jiných požitcích, pak si určitě z víkendových pobytů vyberete to pravé pro sebe a vašeho partnera.

Reklama