Vzdělávací online kurzy pomohou překonat dobu karantény

Online kurz malování, zdroj: www.kurzyazazitky online.cz

Současná situace s omezením volného pohybu přeje domácím pracím, úklidu domácnosti i osobnímu rozvoji. Přestože jsou nyní knihovny i univerzity třetího věku zavřené, díky internetu se můžete vzdělávat téměř neomezeně. Slouží k tomu internetové kurzu, které vás naučí šít, hrát na kytaru nebo malovat. Kvůli koronavirové pandemii nyní pořídíte online kurzy s 50% slevou.

Reklama

Kurzy šití vás naučí šít roušky i panenky pro vnoučata

Chcete si ušít vlastní roušku? Rádi byste vyrobili vnoučatům hadrovou panenku? Nebo vás láká sešívání kusů látek technikou patchwork? Abyste vše zvládli, nemusíte nikam chodit. Stačí navštívit online kurzy šití, ve kterých se naučíte základy šití, díky kterým zvládnete ušít nejen bavlněné roušky, ale také látkové tašky, hadrové eko panenky či ubrusy a deky z patchworku.

Hra na kytaru pro začátečníky procvičí jemnou motoriku

Přáli jste si umět hrát na hudební nástroj? Ale pro velké vytížení jste nikdy neměli volný čas na cvičení? Nyní to můžete hravě změnit. Dlouhé dny strávené doma totiž přejí velkým výzvám.  Navíc hra na hudební nástroj je skvělou metodou, jak procvičit jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Vhodnou volbou je například hra na kytaru pro začátečníky. Abyste zvládli základní akordy, nemusíte chodit do hudebních kurzů. Pro pochopení bohatě postačí online kurz hraní na kytaru. Pak už jen nezbývá než pilně cvičit a cvičit. A po skončení karantény překvapíte svou rodinu a přátele zahráním oblíbené písně u táboráku.

Osobní rozvoj pomůže překonat karanténu

Chybí vám osobní motivace? Přejete si zvýšit sebevědomí? Trápí vás prokrastinace neboli odkládání pracovních povinností a vytyčených úkolů? Pak se zaměřte na osobní rozvoj, díky kterému zlepšíte vnímání sebe samých a začnete prožívat život s větším naplněním. Online kurzy osobního rozvoje představují sérii přednášek, které umožní lépe poznat vnitřní já, a zároveň vás nasměrují k vyšší osobní efektivitě, k pozitivnímu vnímání okolního světa a k vyššímu sebevědomí.

První lekce online kurzů jsou zdarma

U všech online kurzů, které jsme zde zmínili je úvodní lekce zdarma na vyzkoušení. Navíc po dobu karantény platí 50% sleva na všechny online kurzy. V bonusovém systému zároveň za pořízení kurzu získáte odměnu. Díky tomu internetové video kurzy pomohou překonat psychicky těžkou dobu, kdy jsme odloučeni od kontaktu se svými blízkými. Proto využijte volné chvíle, jako jedinečnou příležitost k osobnímu rozvoji.

Reklama