Vytvořte si tričko podle vlastních představ

Už se vám určitě stalo, že jste chtěli oblečení přesně podle vašeho přání a nikde jej nešlo sehnat. Problém řeší vlastní návrh potisku triček, mikin, spodního prádla, ale také lze snadno vytvořit návrhy potisků na nejrůznější dárky, jakými jsou hrníčky nebo plyšáci.

 

 

V následujícím článku si povíme, jak na potisk triček. Není to nic složitého, díky internetovému světu vám naplánování vašeho originálního designu zabere jen pár minut. Obzvlášť ocenitelná je velká míra nejrůznějších kombinací barev, obrázků, nápisů a efektů. Neexistuje de facto nic, co by vás při výběru omezovalo.

Prostřednictvím stránky www.shirtinator.cz se vám otevírá množství nejrůznějšího zboží. Oblečení, spodní prádlo, dárkové předměty a mnoho dalšího. My si vybereme klasické tričko. Zvolíme dámské s krátkým rukávem. Na triko v příslušném programu, který nám stránka nabízí, můžeme umístit již přednastavené motivy. Chceme-li být ale originální, můžeme si nahrát vlastní obrázek, například milované osoby, vnoučete nebo svého domácího mazlíčka. Prostě cokoliv, co si přejeme a jinde to nenajdeme.

Triko můžeme otáčet v několika úhlech. Na záda či rukáv umístíme další obrázek nebo svůj vlastní text, kterému vybereme vhodnou barvu, písmo nebo sklon textu. Jelikož se nic nemá přehánět, tak je počet obrázků a textových polí na jednu vybranou část omezen. Maximálně můžete na jednu plochu umístit 5 textových polí a 5 obrázků.

Volba velikosti

Po dokončení návrhu si vyberete velikost svého zboží. Veškeré míry jsou přehledně rozepsány, takže s výběrem té správné velikosti určitě nebudete mít potíže. Hodně dobrým prvkem je možnost výběrů třech figurantek rozdílných postav, na kterých jasně uvidíte, jak jim daná velikost sedí.

Odeslání objednávky

Před odesláním objednávky si pečlivě zkontrolujte kolik kusů a v jakých velikostech objednáváte. Shirtinator vám před odesláním nabídne možnost využít slevových akcí. Na výběr máte klasicky ze dvou způsobů plateb, a to dobírkou, která je dražší, nebo bankovním převodem.

Tato služba je také vhodná jako dárek pro vaše vnoučata, když nevíte, jaké mají zrovna přání, stačí jim říct: „Vytvoř si tričko podle svého přání.“ Určitě nikdo neodmítne.

i-Senior.cz

Reklama