Výlety pro seniory bez předváděcích pastí

Diakonie ČCE Vám představuje nový projekt určený pro aktivní seniory starší 60ti let, kteří se zajímají o české památky a jsou rádi ve společnosti. Máte chuť poznat nové přátele, podívat se na místa, která neznáte nebo kam byste se rádi vrátili?

 

 

 

Zájemce z řad seniorů zveme skutečně pouze na pěkný výlet. Nikdo zde nebude předvádět výrobky ani nutit účastníky uzavírat „výhodné“ obchody. Chceme především udělat starším lidem radost příjemně stráveným dnem a poznávací cestou za krásami naší vlasti. Bez předváděcích pastí.

Jak to bude vypadat

Srdečně Vás zveme na půldenní výlety, které pořádáme pro Vás, seniory. Letní sezónu jsme pojali jako oslavu středočeské klasiky – již 5. června pojedeme na Konopiště a 3. července poté do Kutné Hory. Na každém z výletů Vás bude čekat postava z historie, společnost dobrovolníků, oběd, prohlídka místa s průvodcem a také zábavný kvíz o hezké ceny.

Náročnost

Výlety jsou různě náročné, uvažte prosím svůj výběr vzhledem ke zdravotnímu stavu. Pomohou Vám k tomu podrobné informace u jednotlivých nabídek výletů.

Jak se přihlásit

Na výlety se můžete přihlásit pomocí formuláře na webu www.vyletyproseniory.cz (u popisu jednotlivých výletů) nebo na telefonu 810 100 500. Rádi se Vám zde budeme věnovat také v případě dalších dotazů. Cena hovoru odpovídá ceně 1 minuty místního hovoru, nemusíte se tedy bát „předražených linek“.

Reklama