Vykouzlete rychlé a originální dětské účesy

Lámete si hlavu, jak zkrotit neposedné vlasy vnoučat? Máte starosti, že rozpuštěné vlasy po dopoledním hlídání již nerozčešete? Naučte se úžasné účesy, se kterými každou mladou slečnu proměníte v princeznu.

Jemné dětské vlásky se neupravují zrovna snadno. Nechat je však rozpuštěné znamená hazard. Zaprvé se po celém dni zacuchají a jejich rozčesávání dá pořádně zabrat. Zadruhé se rozpuštěné vlasy snadno zašpiní od jídla a jsou spouštěčem mnoha patálií. V neposlední řadě, nikdo si přece nepřeje, předávat rodičům po hlídání neupravené dítko. Ukažte, že jste IN a zvládáte moderní dívčí účesy, než jen obyčejný culík.

Tip: Srovnání a recenze nejlepších fénů na vlasy.

Originální culík se stuhou zvládnete do minuty

Česání a samotné vytváření originálních účesů je pro mladé dívenky oblíbenou kratochvílí. Ukažte, že jste správná babička a pusťte se do netradičních vlasových úprav. Většina účesů vám nezabere více než pět minut. Například jednoduchý culík se stuhou zvládnete do minutky. K jeho zhotovení navíc nepotřebujete ani větší zručnost. Na jednoduchý návod se podívejte ve videu.

Více zručnosti budete potřebovat při tvorbě zaplétaných culíků, mašlí z vlasů nebo zatepleného drdolu. Ničeho se však nebojte, hlavní je začít a nebát se změn. Samy pak uvidíte, že vaše vnučky láskyplnou péči ocení.

Reklama