Vykouzlete rychlé a originální dětské účesy

zdroj: pixabay.com

Lámete si hlavu, jak zkrotit neposedné vlasy vnoučat? Máte starosti, že rozpuštěné vlasy po dopoledním hlídání již nerozčešete? Naučte se úžasné účesy, se kterými každou mladou slečnu proměníte v princeznu.

Reklama

Jemné dětské vlásky se neupravují zrovna snadno. Nechat je však rozpuštěné znamená hazard. Zaprvé se po celém dni zacuchají a jejich rozčesávání dá pořádně zabrat. Zadruhé se rozpuštěné vlasy snadno zašpiní od jídla a jsou spouštěčem mnoha patálií. V neposlední řadě, nikdo si přece nepřeje, předávat rodičům po hlídání neupravené dítko. Ukažte, že jste IN a zvládáte moderní dívčí účesy, než jen obyčejný culík.

Tip: Srovnání a recenze nejlepších fénů na vlasy.

Originální culík se stuhou zvládnete do minuty

Česání a samotné vytváření originálních účesů je pro mladé dívenky oblíbenou kratochvílí. Ukažte, že jste správná babička a pusťte se do netradičních vlasových úprav. Většina účesů vám nezabere více než pět minut. Například jednoduchý culík se stuhou zvládnete do minutky. K jeho zhotovení navíc nepotřebujete ani větší zručnost. Na jednoduchý návod se podívejte ve videu.

Více zručnosti budete potřebovat při tvorbě zaplétaných culíků, mašlí z vlasů nebo zatepleného drdolu. Ničeho se však nebojte, hlavní je začít a nebát se změn. Samy pak uvidíte, že vaše vnučky láskyplnou péči ocení.

Reklama