Výhody automatických vrat

Moderní doba nám přináší stále více a více komfortu a nejrůznějších požitků. Člověk se už od pradávna snaží veškerou svou činnost ulehčovat, jak jen to je možné.

 

 

 

Nejinak tomu je i v oblasti dopravy. Pěší chůzi vystřídaly povozy tažené koňmi, později koněspřežná dráha, pak svět dobyla vlaková přeprava s parní lokomotivou v čele. V roce 1885 světlo světa spatřil první automobil vyrobený v Německu Karlem Benzem. Nyní je století páry dávno pryč, avšak automobil se stal každodenním pomocníkem mnoha lidí.

Máte-li dům, určitě znáte to dohadování, kdo půjde otevřít bránu, když jedete na rodinný výlet. Většinou tento úkol padne na jedno z dětí. Co ale když vyjíždíte každé ráno sami do práce. Venku prší, je zima a vy byste nejraději vyjeli ze své teplé garáže a ničím se nezdržovali. Jak jsem v úvodu zmínil, člověk si odnepaměti snaží veškerou činnost ulehčit. Stejně je tomu u otvírání garážových vrat nebo hlavní brány.

Řešením je automatická posuvná brány, která se otevře a zavře kdykoliv budete chtít. Instalace brány nebývá nikterak složitá. Společnost Promal.cz na míru vyrobí bránu přesně podle vašich představ. Posuvné brány a vrata vynikají svou bezvadnou funkčností, přesností celého systému a tichým chodem. Zároveň díky infračervenému paprsku zabezpečují nechtěnému zavření, když budete vy nebo vaše auto v prostoru brány. Posuvné brány jsou elegantním řešením, jak automaticky zavírat vjezd do dvora nebo na váš pozemek. Samotná brána při pohybu kopíruje plot, tudíž nepotřebuje téměř žádný prostor navíc.

 Oplocení

Společnost Promal s. r. o. se mimo výroby posuvných bran také zabývá výrobou a pronájmem oplocení a lešení. Mobilní oplocení přijde vhod při vymezování prostoru a jeho ochrany. Používá se především u sportovních a kulturních akcí, u výstaveb silnic, k oplocení dočasných rekreačních ploch a podobně.

Výhodou je jednoduchá instalace a levné pořízení. Pro představu výrobce udává, že zhruba 100 m mobilního oplocení instalují dvě osoby za pět hodin. Stavba oplocení se provádí pomocí těžkých betonových patek a jednotlivých plotových dílců, které k sobě zafixujete pomocí spojek. Existuje mnoho variant plotových dílců. Například plné trapézové v pozinkovém nebo barevném provedení, prolisované sítě, samostatné sítě, zpevnění sítě a podobně.

Plot můžete instalovat i na nepevné podloží. Pro větší bezpečnost se mobilní oplocení může dovybavit ostnatým drátem a budete-li si přát větší soukromí, lze jednoduše instalovat zakrývací fólii nebo neprůhlednou síť.  Další obrovskou výhodou mobilního oplocení je nenáročné odstranění plotu bez poznamenání stavební plochy.

Promal nabízí také k výrobě či pronájmu lešení Haki, které je užitečným řešením při stavbě nebo opravě budovy. Dílcové lešení Haki vyniká jednoduchou montáží, nízkou hmotností, vysokou nosností, snadným kotvením, výjimečnou stabilitou a pevností, povrchovou ochranou proti korozi a snadný přesun zabezpečují pojezdová kolečka. Díky široké nabídce nejrůznějších dílů pro vás stavba lešení na míru nebude žádným problémem. Samozřejmostí je také zapůjčení podlážek a poradenství ohledně optimálního výběru a sestavení jednotlivých dílů.

Sháníte-li atypické zámečnické výrobky, konstrukce na míru, řezání nebo opracování kovu, výrobu reklamních poutačů, výrobu kovových boxů a mnoho dalšího, společnost Promal vám zajistí kvalitní a rychlé zpracování vaší objednávky. Váš výrobek zároveň přivezou na požadované místo určení a nainstalují do plně funkčního stavu.

i-Senior.cz

Reklama