Výhodné slevy relaxačních pobytů

Máte rádi cestování? Chtěli byste poznat nová místa, odpočinout si, relaxovat nebo prožít zážitek, na který jen tak nezapomenete? Pokud jsou vaše odpovědi aspoň na jednu otázku kladné, máme pro vás tip, kde si vybrat pobyty přesně podle vašich představ a k tomu ještě ušetřit.

 

Prostřednictvím nového slevového portálu NewGo.cz můžete jednoduše čerpat slevy na vybrané relaxační pobyty, zájezdy či netradiční zážitky. Tento web se soustřeďuje výhradně na pobyty, zájezdy a zážitky. Proto se při vybírání vhodného zájezdu nemusíte doslova prodírat přes nabídky, které vás nezajímají.

V porovnání s původní cenou můžete ušetřit mnohokrát více než 50% z celkové ceny. Obrovskou výhodou je, že stránky NewGo.cz nejsou žádným prostředníkem poskytující služby, jak často bývá u jiných slevových portálů. Společnost New.Go.cz je součástí Cestovní agentury NewTravel.cz, která patří mezi pět největších cestovních agentur v Česku, a tudíž jsou připraveni se o své zákazníky postarat s maximální péčí.

Široká nabídka pobytů

Své touhy po odpočinku, relaxaci a zážitcích uspokojí úplně každý. Máte chuť navštívit pivní lázně, zavítat do některého ze sklípků na jižní Moravě, strávit romantický pobyt na horách nebo si v létě užít vodní sporty? Nic vám v tom nebrání. V současné době jsou velmi atraktivní zimní pobyty na horách. Například třídenní pobyt v Krušných horách s polopenzí pro dvě osoby vyjde na 1 770 Kč. K tomu ještě můžete čerpat slevy na saunu, přistýlku pro dítě a podobně.

Voucher na krásný pobyt nebo atraktivní zážitek se ideálně hodí jako dárek pro vaše blízké. Stačí navštívit zmíněný web nebo zadat do vyhledávače „slevy pobyty“ a můžete se nechat unést širokou nabídkou výhodných pobytů.

i-Senior.cz

Reklama