Vybrat šperk pro ženu nemusí být věda. Poradíme vám, jak na to, abyste nikdy neudělali chybu

zdroj: pixabay.com

Pokud chce muž obdarovat svou ženu, šperkem nikdy neudělá chybu. Není snad žádná žena, která by neocenila krásný šperk, který dokonale podtrhne její osobnost, ženskost i povahu. Je dobré znát ženu a její povahu, pak nemůžete udělat při výběhu chybu.

Reklama

Koukněte do její šperkovnice

Nejsnazším způsobem, jak můžete vybrat vhodný šperk pro ženu, je nechat se inspirovat jí samotnou. Podívejte se, co nejraději nosí a jakému stylu dává přednost. Můžete lehce okopírovat její styl a koupit jí tak něco podobného. Pokud si přesto připadáte úplně mimo mísu a nevíte, co koupit, zkuste se s ní zastavit u výlohy v klenotnictví a nechce ji, ať vyjádří své touhy a přání. Každá žena se ráda zasní a možná vám i sama ráda malinko napoví.

Jakou má povahu

Odhalte její povahu. Podle toho se skvěle můžete orientovat. Pokud je vaše partnerka spíše sportovní typ, určitě volte střídmější šperky bez výraznějšího zdobení a bez zbytečných detailů. Taková žena má ráda pohodlí a především jednoduchost. Naopak elegantní ženy ocení briliantové přívěsky s jemným zdobením a propracovanými detaily. U mladších žen vždy volte spíše bílé zlato nebo stříbro, starší ženy zase naopak ocení jistě zlato, které představuje klasiku a eleganci.

Když chce být žena vidět

Extravagantní ženy, které se rády ukazují a milují módu, určitě nepohrdnou vším, co se třpytí. Výrazné šperky, ale i doplňky jako je například brož, diamantové náhrdelníky, třpytivé a velké náušnice nebo prsteny, které podtrhují ženskou osobnost i krásu. Nebojte se ani barev. Hodně záleží i na tom, jak se žena obléká, šperky by měly být voleny podle stylu oblékání, což jde většinou ruku v ruce s její osobností a povahou.

Žádná žena neodmítne nádherný a originální šperk, nebojte se toho.

Reklama