Vraťte se do školních lavic

Celý život se učíme novým věcem a i přesto nás sem tam zaskočí něco, co ještě neznáme a o čem nic nevíme. Žijeme v 21. století a někteří z nás už veškeré nové techniky a vymoženosti přestali vnímat. Jenže vzdělávat bychom se měli všichni a stále. Proto vám dnes přinášíme nabídku na celoživotní studium.

Pokud zrovna nejste studenti po maturitě ještě neznamená, že vám je zakázáno vyhledávat si informace o vysokých školách, hledat bakalářské obory či dálkové studium. Nebojte se vrátit do školních lavic, vždyť vzdělání je určeno pro každého v každém věku.

Celoživotnímu studiu (CŽV) se můžete věnovat na veřejných či soukromých vysokých školách. Všude vám bude nabídnuto to nejlepší. Například Bank

ovní Institut vysoká škola pro vás připravila velice zajímavé programy celoživotního vzdělávání. Ať už v Praze, Břeclavi, Jablonci nad Nisou, Karlových Varech, Písku či Teplicích se rozhodnete opět začít studovat, všude si budete moci vybrat z oborů jako je například:

– Bankovnictví

– Ekonomika a management zdravotních a sociální služeb

– Oceňování nemovitého majetku ve dvou variantách

– Pojišťovnictví

– Právní administrativa v podnikatelské sféře

– Veřejná správa a EU.

Veškeré kurzy probíhají formou kombinovaného studia a jsou jedno až čtyrsemestrální. Financování vzdělávacích programů je většinou v rámci projektů financovaných za účasti strukturálních fondů EU, a proto se nemusíte bát, že by vás studium stálo veškeré vaše úspory.

i-Senior.cz

Reklama