Volný čas můžete strávit v uměleckýh kurzech

Rádi bychom vám nabídli možnost využití volného času v nově vzniklém uměleckém ateliéru Prototyp, který každou středu pořádá kurzy pro seniory.

Studio Prototyp funguje jako flexibilní prostor pro umění a zároveň jako dílna pro pořádání výtvarných kurzů, workshopů, přednášek a výstav. Ateliér Prototyp naleznete na adrese Sekaninova 16, Praha 2, v patrovém vnitroblokovém domečku nebo na stránkách www.studio-pototyp.cz.

Ateliér Prototyp organizuje pravidelné výstavy, kde se během vernisáže můžete potkat vždy s jedním výtvarným umělcem a jedním designerem. Zaměřuje se především na kvalitu jejich práce, diverzitu přístupů a názorů. V době trvání výstavy se taká uskutečňují tematické přednášky a workshopy s umělci.

Cílem tohoto studia je vytvořit otevřený prostor pro setkávání lidí z různých prostředí a seznamovat je se současným výtvarným děním. Tomu napomáhá i skladba programu ateliéru a sousedství spřátelené cyklodílny Jan, v přízemí našeho domku, kde si můžete nechat opravit své jízdní kolo.

V rámci výtvarných kurzů pro děti, dospělé a seniory stavím Prototyp na individuálním přístupu v malé skupině, kde má každý možnost rozvíjet vlastním tempem. S dospělými a seniory se vedení ateliéru koncentruje na kombinaci technik jako je například kresba uhlem, rudkou, perokresba, malba akrylem, akvarel, pastel a mnoho dalších technik.

Nabídka kurzů:

Kurz pro dospělé, vhodný i pro seniory

Kdy: středa / 1,5 hodiny / 13:30 – 15:00, Cena: 150,-czk, materiál v ceně, kapacita 8 lidí

 

Výtvarný kurz pro školní děti

Kdy: úterý / 1,5 hodiny / 15:30 – 17:00, Cena: 200,- czk, materiál v ceně, kapacita 8 dětí

 

Otevřený ateliér

Kdy: úterý / otevřeno 9:00 – 15:00, Cena: 3 hodiny 300,-czk, déle než 3hodiny 400,-czk

 

Příprava na talentové zkoušky

Kdy: úterý / 3 hodinový kurz / 18:00 – 21:00, Cena: 450,-czk, materiál v ceně, kapacita 8 studentů

 

Výtvarný kurz pro děti 4-6 let

Kdy: středa / 1,5 hodiny / 10:30 – 12:00, Cena: 180,- czk, materiál v ceně, kapacita 8 dětí

 

Figurální kreslení podle živého modelu

Kdy: středa / 3 hodinový kurz / 18:00 – 21:00, Cena: 400,- czk, materiál v ceně, kapacita 8 lidí, 4 x figura / 4 x portrét

 

Studio Prototyp, zdroj: prototyp.cz
Studio Prototyp, zdroj: prototyp.cz
Reklama