Volejte levněji

Také už máte dost věčně alarmujících složenek za telefon? Neustále hledáte výhodný paušál, který by pro vás byl nejlepší? My vám dnes chceme dokázat, že ač máte telefonní číslo od jakéhokoliv operátora, tak i přesto můžete volat levně.

 

 

Na trhu se objevila nová služba voocall, u které nezáleží na tom, zda máte O2, T-mobile nebo Vodafone. Díky ní můžete z mobilního telefonu volat za výrazně nižší ceny. Ač už máte běžné telefony nebo patříte k těm, kteří vlastní jeden z těch „chytrých“, můžete si užívat dlouhých telefonátů za pakatel.

Použití služby není nic složitého. Není nutné, abyste na telefonu něco zdlouhavě instalovali a nastavovali, stačí využít služby zpětného volání a ušetříte až 60 % z ceny vašeho volání, a to ať voláte odkudkoliv. Pokud ale jsou vaše hovory časté do zahraničí nebo ze zahraničí, pak vaše úspora na ceně bude díky této službě až 90%.

Nemusíte se bát, že budete muset všem svým známým posílat nové číslo, o své oblíbené telefonní číslo totiž nepřijdete. Vše zůstane při starém, tak jak jste zvyklí.

A pokud snad patříte k těm, kteří mají chytrý telefon s neomezeným internetem v mobilu nebo s WIFI, pak ušetříte ještě mnohem více. Mohlo by se zdát, že mínusem je, že k levnějšímu volání budete potřebovat pokrytí 3G nebo WIFI, ale to je dnes prakticky kdekoliv. Téměř v každém městě, domácnosti, kanceláři, kavárně, restauraci nebo i v zahraničí je kvalitní pokrytí, které vám levné volání zajistí.

Pokud tedy rádi zkoušíte něco nového, jste milovníky moderních technologií a smarthphonů nevyjímaje, informujte se více o této službě voocall a sami uvidíte, zda vám bude vyhovovat. Mimo jiné pořízení šikovného „chytrého telefonu“ vůbec není na škodu. Nejenže oplývají mnoho informačními vymoženostmi, se kterými vaše spojení se světem bude daleko efektivnější, ale díky dotykovým klávesnicím přináší velký kus moderní inovace doslova do každé ruky.

i-Senior.cz

Reklama